Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 fiú aki nagyon tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bihari Aliz kérdése:

Van 1 fiú aki nagyon tetszik, és talán szerelmes is vagyok belé, de másik iskolába ment és messengeren nagyon szeretnék vele beszélgetni, de félek. Írjak neki messengerén?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy a srác át ment másik iskolába. De nekem már nagyon rég óta tetszik és azt vettem észre, hogy mikor óra volt vagy bármi sose vette le rólam a szemem . És szeretnék beszélgetni vele messenger -en. De nem tudom , hogy rá írjak e , mert mivan ha ő már nem szeretne velem beszélgetni? ??Régen nagyon jókat beszélgettünk. Már pár napja ezen gondolkodtam, hogy mit írjak neki .arra jutottam, hogy ezt írnám neki -Szia . De a többin nem gondolkodtam . NAGYON félek. Írjak-rá vagy nem?!!!?
2018. júl. 25. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ne most(2ora van,) de irj mindenképp


nem sulhet ki rosszul


sok sikert :D

2018. júl. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj rá!

Kérdezd meg tőle milyen az új suli milyenek az osztálytársak,tanárok. Vagy kérdezd meg nem akar e találkozni dumálgatni ha belevalóbb vagy :D ügyesen!!

2018. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

igen. kérdezgestsd az új suliról, de az csak téma indító legyen, aztán térj át valami régi vicces sztorira, vagy valamire ami akkor nem ment, de most már meg tanultad, pl.: láttad szaltózni tesin, de neked nem ment, elkezdted gyakorolni, lábra nem, de seggre már tudsz, leírhatod neki, hogy: képzeld el, már tudok szaltózni, persze nem olyan jól, mint te tudtál.

Persze ez csak egy példa. de jól esik neki, ha így dicséred.

2018. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN, IGEN ÉS IGEN, sok sikert :-)
2018. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!