Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak paranormális élményeitek?

Vannak paranormális élményeitek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Úgysem hiszi el senki, de azért leírom. A fősuli első három félévét ajánlott volt komolyan venni hisz max 9 UV lehetett ha jól emlékszem. Volt egy szigorú tanár akinél hullottak sorra a diákok. Ráadásul egy vastag könyv anyagát kellett volna tudni. De én el sem kezdtem elolvasni. De a vizsga hajnalán felébredtem és három helyen kinyitottam látszólag véletlenszerűen. És azt a három részt jól megjegyeztem, ábrákkal együtt. A tételhúzáskor villámgyorsan húztam ki a három tételt a sok közül. Bámult is a tanár hogy miért nem hezitálok mint a többiek hogy melyiket húzzam. A meglepetésemre mind a három tételre pontosan az volt a válasz amit a könyvben hajnalban három helyen megnéztem és megjegyeztem. A tanár csak hümmögött amiért aznap egy diákot át kellett engednie, én voltam. Ha ez nem velem történik meg, akkor nem hiszem el.

Valószínű telepátia lehetett, érzékelhettem a tételek közt a három megfelelőt.

Mivel még a régi rendszerben a kaparós sorsjegy ősénél, a borítékos sorsjegy húzásnál is sikerült kővé dermesztenem a sorsjegy árust, mert egy csomó nagy nyereményt egymás után kiválasztottam. Bőrlátás néven is emlegetik a jelenséget a parajelenséggel foglalkozó leírások, de szerintem csak telepátia, akár a varázsvesszős kutatások esetében. A telepátiával több meglepő élményem is volt, de ettől az esettől hidaltam le legjobban.

2019. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig 2× roppant össze üveg alapú anyag otthon.
2019. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Amit a fenti első hozzászóló írt, azt asszem precognition-nak hívják.


Vannak állítólag olyan emberek, akik rendszeresen érzékelik a jövőt még mielőtt megtörténik. Pl. megálmodja, hogy az anyja vagy a felesége meghal. Ilyesmi.

2019. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a férjem álmodta meg a lányunk születésének körülményeit, kb 2 hónappal a szülés előtt.

El is mesélte, és én kinevettem.

És minden úgy történt!

De a lottószámokat még nem sikerült vizualizálni...

2019. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Vannak. Szeretném ha nem így lenne, nagyon szkeptikusnak tartom magam alapból még pár megmagyarázhatatlan dolog után is. Igazából nem félelmetes(nekem) egyik sem. Az egyik egy már régebbi álmom. Nem voltam soha vallásos a szüleim se. Magára az álomra sem emlékszek kivéve egy dologra: egy kertre és minden kékes árnyalatban úszott. Napokkal később meghalt a dédmamám aki a halála előtt írt a naplójába(idősek otthonában élt egyébként nagyon ritkán láttuk). Az utolsó bejegyzése a naplójában a következő volt: ott leszek Istennel ahol mindenki szeret és minden kék.

Gondolom ez a kevésbé érdekes de bennem nagyon megmaradz. Dédmamámra visszakanyarodva idén karácsonykor nagy családi esemény, vacsi, filmezés. 11 és éjfél körül bontottunk egy pezsgőt de mivel minden poharunk a mosogatógépben volt egy régi kristálypohár készlet került elő,ami az övé volt de soha nem használtuk. Leült mindenki a nappaliba tvzni amikor az asztalon velem szemben lévő pohár darabokra tört. Az asztal és a kanapé messzebb van egymástól, senki nem rúgdosta. Semmi sérülés nem volt a poharakon egész egyszerűen az az egy ici pici szilánkokra tört olyan szinten hogy a talpából sem maradt semmi. Mindezt kb egy hang nélkül.

A furcsa az egészben hogy bár amikor tudtuk látogattunk őt de nem volt vele közeli kapcsolatom nagyon idős volt már (97 évesen halt meg) én már úgy ismertem mint egy idős nénit aki furcsa tv műsorokat néz vagy kint van a kertben és nem nagyon szól senkihez

2019. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ******?! ***** válasza:
42%
Nem látom az élők arcát. << Vannak bizonyos kivételek, ráadásul azokat is homályosan. A holtakét tisztán látom.
2019. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Vannak... soha sem vagyok egyedul... soha..🙁
2019. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!