Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A kettő éves gyermekem lat...

A kettő éves gyermekem lat valamit amitől retteg, mi lehet?

Figyelt kérdés

Par napja kezdődött, amikor a gyermek sirva ebredt napkozben. Es mindig a szekreny tetejere néz es fel, ejszaka felriad, es mondja hogy menjunk ki a szobabol, nem szabad aludni, mutat a szekrenyre hogy az mi, tegnap azt mondta ejjel:megint itt van!

Egyik este mindkettonket razott a hideg. A gyerek ismet a szekrenyt bamulta, ilyedten. Délelőtt kerdezgette, anya mi volt a szadon??? Vajon mi lehet??


2019. márc. 10. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Rosszat álmodott.
2019. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Először en is arra gondoltam hogy rosszat almodot, de kezdek ketelkedni benne. Wjszaka felriad es fél, azt mondja megint itt van. Es mindig ugyanoda néz!
2019. márc. 11. 01:09
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Lehet visszatérő rémálom, esetleg láthatott valamit ami megmozgatta a fantáziáját (valaminek az árnyéka odavetődött) illetve ennek a kettőnek a keveréke.


Valamit meglátott, aztán a kicsi fejében tovább álmodta, túlgondolta a dolgot.


Próbáld meg "gyerekszemmel" megnézni a szekrényt, lehetőleg éjszaka - vetődik rá valamilyen árnyék? Van rajta olyan tárgy, aminek ijesztő formája van?


Unokatesómnak kiskorában volt egy tipikus "szörny a szekrényben" korszaka. Neki segített, hogy két plüssjátékát amolyan kis katonákként odaállították a szekrény elé.


Ezzel vigyázni kell, mert rosszabb esetben megerősíti a gyerek hitét abban, hogy TÉNYLEG van ott valami. Esetleg egy "Nincs ott semmi, de ha mégis lenne..." kezdetű magyarázat segíthet :)


Ha vallásosak vagytok, akkor ki tudtok hívni egy papot, hogy szentelje meg a házat, és külön a szekrényt is. Bár nem hinném, hogy lenne ott bármi is, a lelki békéteken talán segítene.

(meg ha tényleg van ott valami, akkor segít is)

2019. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor kedvesen, megértően kérd meg, hogy probálja elmondani, mit is lát ott pontosan? Milyen a színe? Hangja? Mire hasonlít?Stb.Vagy rajzolja le, már amennyire tudja..

A gyermekek még több mindent látnak.Meg néhány felnött is, akiből nen tudták kinevelni ezt az egyébként természetes képességet.Minden esetre nagy türelemmel, megértéssel kell ezt kezelni, nehogy jobban elmélyüljön a félelem a gyermekben, illetve ne érezze ugy hogy magára maradt a félelmével.Esetleg ha van látó ismerősöd, megkérdezheted, lát-e nálatok valami különöset.

2019. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedvesen kérdezd meg tőle ezeket:

-Milyen a színe?

-Mekkora?

-Mihez hasonlít?

-Bântott?

- Mit csinál?


Ha ezek közül pár kérdésre tud vâlaszolni,akkor kb. el tudjuk képzelni mi lehet az és akkor tudnánk segíteni.

De így nem lehet tudni.

Szóval kégszives,KEDVESEN,NYUGODTAN ezeket kérdezd meg tökéletes,és ha lehet,majd írd le ide,mit válaszolt.

2019. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem ma, azt momdja fekete színű van szaja, es a szekrenyen szokott lenni. Kerdeztem mit csinal, azt mondja csak néz.

Lejottunk a szobabol, azt mondta ne csukjuk be a babaracsot, had jöjjön le. A parom tegnap ejjel azt meselte(en ejszakas voltam) hogy a gyerek felebredt először mintha valakit kotorna le magarol, magd meredt elore mintha valaki a szemebe bamulna majd azt mondta, anya itt van, es odabujt anyahoz reszketett...

Ma gondoltam mutatok 10eve elhunyt edesanyamrol kepet neki, és azt mondta, mar latta es beszelt vele. Elneveztuk "ruusnak" mivel mindig kerdezte mi van a szajan anyanak... Amikor edesanyam kepet mutattam kerdeztem o ki, láttad mar, es mondta hogy rúzs...

2019. márc. 11. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

10 éve elhunyt édesanyád akár rúzsos akár nem,nem lehet a fekete entitás ami a fiadat környékezi..Kisfiad találkozhatott anyukád szellemével korábban,mert kísérő,tanácsadó,segítő,vigyázó szerepekben maradhatnak évekig (odaát,akárhol,de jöhetnek is vissza) akár felsőbb "utasításra" vagy maguktól,vagy azért mert esetleg hasonló a karmája a gyereknek mint neki volt és elindítja az útján,vagy egyéb családi érzelmi kötelék-karma miatt....nemis ez a lényeg,hanem hogyha a gyerek retteg akkor azt komolyan kell venni,nyugodtan meg lehet bízni az ő korábbi életeiben kialakult és magával hozott ösztönös reakcióiban,nem vagyunk vegytiszta lap...(angyalok-tündér/manó csillagnemzettségtagok látogatásaira kacagással felelnek,integetnek,rokonoknál szintén jellemző)...

egy 2 éves gyereknek is megvannak a maga rémálmai (előző életekből,születésből származható félelmek feldolgozása),VISZONT nem fog a szekrény tetejére mutogatni felébredvén és hozzákölteni ezt-azt hacsak nem agysérült,mert egy 2 éves gyerek is ugyanúgy működik,vagy ha egy 6 hónapos bámul valamit,akkor azt bizony látja is,legfeljebb nem tudja lekommunikálni,mert még erősebb a kötődése arra a síkra mint erre...(amit pl.ilyenkor maximálisan meg tudok érteni) ...tehát nem mesedélutánt tart magának a fali kivetítőn...


Ez egy kisebb démoni entitás lehet említett síkról,aki "különengedéllyel" szívogatja kisfiad energiáit "beavatásként" minden éjszaka,ezzel csak az a probléma,hogy étkezés közben a mocsok energiái is átszivárognak az ő energiamezőjébe ami még további rémálmokat eredményez,hogy kidolgozza magából arról nemis beszélve,hogy a gyerek egy idő után elfogy..már ami az életkedvet illeti biztosan..


A következő lehetséges variációk vannak:

-te is megtanulod az asztrállást és asztrális védelmet,hogy meg tudd védeni a fiadat..

-elfelejted az egészet (veszel neki 2 plüsskutyát akik majd "megvédik"),ő pedig magára maradva azzal a tudattal,hogy senki sem segíthet bezárkózik a saját kis világába állatkázni,(biztonságérzet megszűnik felétek is) bezárulnak a csatornák és a tudatalattiban cipeli tovább a traumát felnővén keresve a kiutat...

-hívsz egy papot,parapszichológust,látót,sámánt,akárkit aki tisztítani tudja a házat és levédeni a fiadat..(de ez pénzbe kerül)

-Angyalt hívsz segítségül,ez legalább ingyenes...

Angyaltisztítást kérsz Michaeltől,Gabrieltől vagy amelyik aki a legközelebb áll hozzátok..

Bármilyen hihetetlennek tűnik tök egyszerű,csak a "szabad akarat" univ. törvénye szerint nem avatkozhatnak be közvetlenül...tehát vesztek egy fehér gyertyát,meggyújtjátok (kisebb angyaloltárt is lehet készíteni,kristályokkal,díszekkel nem dagadt karácsonyi angyalkákkal,mert ezek kőkemény lények,adjuk meg a tiszteletet)és mély alázattal és tisztelettel 3x kimondod a nevét "Kérlek jöjj el hozzám"...Nagyon forró energiák érzékelése és mély nyugalom jelzi a jelenlétet...Energiatisztítást és védelmet kérj kisfiad,házad és az egész család számára...ha működik már aznap érezni fogjátok...

2019. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,annyit kisfiadnak elmondhatsz,hogy neki is van egy őrangyala aki örökké vele van és vigyáz rá,(szívcsakrán keresztül megy az interakció)semmilyen őt érintő érzelmi benyomás,információ nem kerülheti el a figyelmét)

Az angyalok jóarcok lehet belé is táplálni...Valamint létezik egy bizonyos "spirituális rendőrség" ha tényleg nagy lenne a baj...a reinkarnációt mindenki komolyan veszi..

2019. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire lehet ezeket a dolgokat komolyan venni, marmint persze komolyan veszem, de minden szavat, tehat fekete meg szaja van, azt mondta, hogy azt mondta neki ez a akarmi hogy ne menjen le a pincében mert ott sok bogár van, nos nem boros pincénk van, inkabb olyan műhely féle. Mindig le akar jonni, fog egy csavart es mehetünk is.

A rúzsos sztori, kerdezte ugye mi volt anya száján szerintem nem arra gondolt hogy ki volt festve. En meg ugye azt valaszoltam hogy rúzs, aztan megkerdeztem mintha ugy hivnak, hol van a ruzs, latod most, hol szokott lenni, es akkpr mutatja a szekrenyt. Es erdekes a szekreny ott van ahol edesanyam aludt. Amin mutattam képet anyamrol, még sose latta, de felismerte.Anyamat se mutattam. Megis azt mondja latta mar, es beszélt is vele.

Holnap kifaggatom. Mit kerdezzek tőle? Akkor ez nem csak egy rossz álom maradéka?

Munkatarsameknal is volt hasonló, ott egy keresztet akasztottak a falra es onnantól megszűnt minden.

2019. márc. 12. 01:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Ti is akasszatok a falra egy keresztet. Hát ha az segít. De fel is szentelhitek a házat.

Figyelj,kérdezz az anyukád róla,vagy hogy miről szoktak beszélni,mennyire kedves stb. Ja,és többször beszélgessetek ezekről.

2019. márc. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!