Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 4 éve elhunyt nagymama és...

4 éve elhunyt nagymama és nemlétező 2 év körüli gyermekem egy álomban jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

15 perc alatt képes voltam ezt osszehozni az oracsorges utan meg rahuztam 15 percet hogy akkor csorogjon...


A 2 ev koruli lany (nemletezo) gyermekemmel hazamentem. Almomban ott alltam a szaloda parkolojaban a gyerekkel. Anyukám és nagymamám -aki elhunyt 4 eve- egymas mellett allva beszelgettek kb. 5 meterre tolem es a gyerektol. Nagymamam odajott, az arcat tosztan lattam -jo volt ujra latni- leguggolt a gyerek elé ramosolygott es a kezébe adott egy piros filc anyagbol keszult teglalap alaku babzsákot. Az óra megcsörrent,felriadtam.



Gyereket még boven nem akarok..nem erzem. Deha lesz lanyt szeretnek. Jelenthet barmit is az alom,a piros babzsak szimbolizalhat valamit.

Egyebkent mamam es az en kedvenc szinem is a piros.


2013. nov. 28. 18:14
 1/2 Alruna ***** válasza:

Egy nagyon szép, és igen positiv jelentésü álom!

A nemlétezö gyermek, sajátmagad, a tudatalattidban rejtözö "örök gyermeket" jeleniti meg. A még fel nem tárt positiv képességeid és személyiséged. Az elhunyt nagymama megjelenése pedig feleveniti az egykori szeretetteljes kapcsolatot, ami még ma is elkisér, és eröid részbeni forrása...de az álombéli nagymama változásokat is jelez az életedben,és tanácsokra is van/lesz szükséged. Az élteröd és a krativitásod a piros babzsák formájában jelenik meg. Piros szin: élet-erö, bab: mag, csira-fejlödés!

2013. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a választ!
2013. dec. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!