Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon mi történhetett velem?...

Vajon mi történhetett velem? Áldás, csupán véletlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok soha nem voltam vallásos illetve nem nagyon hiszek semmilyen véletlenben mindenre próbálok racionális magyarázatot keresni. Ugyanakkor mindig voltak beigazolódó megérzéseim, nem beteg rokon halálát is előre tudtam illetve bizonyos emberekkel nagyon egy hullámhosszon mozgok(tudom ha fel fog hívni hiába nem beszéltünk hetek óta,vagy egyszerűen tudom ha valami nincs rendben velük hiába nem beszéltünk egy szót sem). Láttam szellemet is,de szeretném magam meggyőzni hogy nem így történt. Szóval sok megmagyarázhatatlan dolog volt már körülöttem nagy részük egyáltalán nem nyomasztó de azért akadt negatív is bőven. A történet a következő. Nyáron Izraelbe látogattam tipikus turista programok stb. Ismétlem nem vagyok vallásos bár számomra minden vallásnak megvan a maga szépsége misztikuma de tőlem távol állnak. Jeruzsálemben voltam a bazársoron keresztül megláttam egy kis sikátort ahova be is mentem fotózni. Hirtelen az egyik omladozó házból egy nagyon idős bácsi jelent meg. Kedves szemek,mosoly és nagyon rossz angolsággal felett a földről egy medált és mondta hogy elhagytam. Persze mondtam hogy nem az enyém illetve azt hittem egy bazári árus lehet aki így akár valamit rám sózni. Rázta a fejét hogy de a tiéd és a kezembe nyomta majd visszament a házba. Ott álltam a medállal(héber feliratos) a kezemben és próbáltam körülnézni hátha van ott a környéken valaki aki elhagyhatta vagy mégis átverés és majd jön valaki aki kéri az árát. Semmi. Elraktam a medált és azóta mindig nálam van mint egy szuvenír/emlék. Mostanában vettem észre hogy azok a megérzéseim amik eddig voltak (jók és rosszak is) eltűntek illetve a sok rossz érzés is eltűnt belőlem. Semmi köze a valláshoz amiben eddig nem hittem abban most sem hiszek. Viszont ez az egész találkozás nem hagy nyugodni. Sokszor eszembe jut a bácsi a mai napig és nem tudom mire vélni. Szerintetek?
2019. ápr. 1. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Szóval mióta a medál nálad van, nincsenek többé megérzéseid?

Talán nem is a legjobb, mert ha valamit előre sejtesz legalább fel tudsz rá készülni. A negatív érzések mindenképp jók hogy eltűntek de nem örökre, ezt is tudd.

2019. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A nyomasztó megérzéseim, élményeim eltűntek pedig hajlamos vagyok rengeteget stresszelni főleg a munkám miatt.

A többi meg mintha tompult volna vagy csak nyár óta nem fordultak elő nem tudom. Azt gondolom medál ide vagy oda hogy valamiért nekünk találkoznunk kellett de lehet hogy csak véletlen. Talán sosem tudom már

2019. ápr. 2. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes történet. Lehet, hogy jó sorsot kaptál a medállal. Mi a látható jelentése, szimbolikája?
2019. ápr. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh na én ezekben egyáltalán nem vagyok jártas. A medal kör alakú, ezüst olyan mint egy pénzérme. A szöveg héberül(valószínűleg a Talmudból vagy Tórából nem tudom) van amit próbáltam lefordítani az interneten, a szeretetről és segítségről szól.
2019. ápr. 2. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az éltető energia abszolút vallásfüggetlen,hinni sem kell benne az csak úgy van...én nem vagyok talizmánszakértő de még héberből is eltanyolnék,viszont a tényleg nem mindennapi sztoriból ítélve kaptál egy levédő talizmánt..


...vannak bizonyos esetek,amikor átlag embereknél előbb nyílnak spirituális csatornák,megérzések,áthallások erősödnek trauma,vagy hosszabb lelki behatások következményeként..ilyen lehet a stressz is...ha sokáig vagy kitéve neki legyengíted az alsó csakráidat és befogadóbbá válsz jóra,rosszra egyaránt...amíg nem tanulod meg kezelni,kiegyenlíteni a saját energiáidat és megerősíteni magad addig nagyon hasznos tud lenni egy ilyen segítség...lehet,hogy a bácsi egy látó/gyógyító volt,de az is lehet,ho csak eszköz a magasabbrendűnél már sosem tudjuk meg...de a medált azért hordjad,mert nem véletlenül van nálad...


Bár én kapnék egy ilyet..csinálnál róla egy fotót?,vagy küldd el nekem ha nem probléma..

2019. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...nem a medált,hanem a fotót :D
2019. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!