Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy aki szellemeket lát, az bolond?

Figyelt kérdés
Annyiszor bebizonyosodott már, hogy sokkal több dolog van, ami láthatatlan, mégis létezik, miért kell ennyire kételkedni?

2019. ápr. 9. 20:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Oké, ha mérhető, de addig amíg nem mérhető, el kell vetni mindenképp, hogy létezHET? Feltételes mód kizárva? Sokaknál úgy tűnik, igen...
2019. ápr. 10. 19:52
 12/20 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell elvetni.

De azért az energiamegmaradás kemény dolog... gondolkozz el rajta.

Ezen kívül akkor a Spagettiszörnyet sem kell elvetni?

Meg az összes többi sok 100000 másik istent sem?

Mert valahogy az emberek többsége mégis elveti...

tehát maradjunk annyiban, hogy CSAK akkor kell velük foglalkozni, ha valami bizonyítékra utaló jelet látunk - és csak addig, amíg bizonyíthatónak látszik.


Még egy dolog: lepontozással semmit nem lehet bizonyítani.

Esetleg a butaságod és az agresszivitást.

2019. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De nem az én agresszivitásomat. Ugyanis nem én ponztam le senkit. Nem szokásom.
2019. ápr. 11. 20:04
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam...

és a felpontozás? Hogy az is legyen, ne csak le.

2019. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Fel se szoktam pontozni, az egész pontozgatást butaságnak tartom. Érdemi hozzászólás nélkül semmit nem ér, úgy gondolom.
2019. ápr. 13. 16:02
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor válaszoljon neked a Gobbi Hilda.

Ha még ennyit sem teszel érte...

2019. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nagyon eltértünk a témától, nem a fel vagy lepontozgatás volt a kérdés :-D
2019. ápr. 15. 17:51
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

Ha már arról van szó hogy sikerült e bizonyítani, vagy nem, akkor én szóba hoznám az egyik legnagyobb vallást a keresztény katolikus/római katolikus vallást amelyben olyanok vannak, hogy isten hogyan teremtette meg a földet, meg jézus milyen csodákat művelt stb.

És ebben is rengetegen hisznek, pedig az nincs bizonyítva, hogy tényleg isten teremtette meg a földet úgy ahogy a bibliában le van írva meg az sem hogy jézus tényleg olyan csodákat művelt, meg hogy mária szűzen fogant meg jézussal és még sorolhatnám.

Az szinte biztos hogy éltek akkor ilyen nevű emberek arrafelé, mint József, Mária, Jézus stb. De amiket a bibliában írnak róluk nincs bizonyítva, még is emberek milliói -ha nem milliárdjai- hisznek benne hogy úgy volt. (jó magam nem tartozom ezekhez) Szóval ilyen alapon a szellemekben is lehet hinni, hogy vannak csak még nem sikerült igazán bizonyítani. Ki tudja... egyszer majd lehet hogy bizonyítják a biblia hitelességét is.

2019. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
CSak egy biztos. A tudomány. Az is biztos, hogy az emberi agy rengeteg energiát tárol. És ha igaz a fizika, hogy az energia nem vész el, csak átalakul, akkor megvan a magyarázat. Minden, amit az emberek tapasztalnak a túlvilágról, az semmi komplex, csak az emberi agy által itt maradt energia.
2019. ápr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a blog dr. Matthew Aaron előadására, kutatásaira épült.

Magas szintű technológiával elkövetett bűnözésről szól.

2019. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!