Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki láthatja a szellemeket,...

Ki láthatja a szellemeket, démonokat? Mert nem minden ember látja.

Figyelt kérdés
Velem is történtek félelmetes dolgok.

#szellem #démonok.Szellem járás.paranolmáris jelenségek
2016. okt. 1. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Milyen félelmetes dolog? Gyógyszer mellékhatása is lehet, és erős hit félelemmel.
2016. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Semmien gyógyszert nem szedek.S hidd el,nincs rá szükségem!
2016. okt. 2. 01:26
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Vágy a szeretteid után vagy a különlegesség után?

Túl fújod a dolgot nem?

Itt is esett már le könyv, virág. Van aki bolond és ezek után a könyv tartalmát követné.

A demens rokonom lát még szellemeket és hord össze hülyébbnél hülyébb dolgokat.

2016. okt. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk ő 4x-5x idősebb nálad.
2016. okt. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vicces,h mindenkire azt hiszitek ,hogy bolond... De nemis mondom el inkább mik történtek.
2016. okt. 2. 03:12
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Szellemeket, démonokat nem szoktam látni, vén boszorkányokkal gyakran beszélek.
2016. okt. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
:-D
2016. okt. 2. 04:22
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

"Vicces,h mindenkire azt hiszitek ,hogy bolond... "

Annak tartjuk. Na nem feltétlenül orvosi értelemben (bár néha van akire már az is ráhúzható lenne), csak hétköznapi átlagos szemmel nézve alkotjuk e véleményt. Szellemek nincsenek, de lehet bennük hinni ahogy abban is hogy az istenek haragszanak mikor villámlik.


És természetesen a szellemek - és bármilyen képzelt dolog - létezéséhez lehet ragaszkodni és teszem azt közölni a létezését még senki sem cáfolta (vagy bizonyította), tehát létezhetnek, de az egyetlen amit biztosan tudunk az az hogy pont a képzelt dolgokat nem lehet se cáfolni se bizonyítani, ellenben már sok képzelgőről sikerült bebizonyítani hogy saját képzeletének esett áldozatul.


Viszont ez esetben ezt saját magadnak kell tudnod bizonyítanod, pártatlan megfigyeléssel és egészséges kételkedéssel, mi nem lehetünk ott melletted hogy rámutassunk a tévedésedre.

2016. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kivül állóként s szkeptikusként,ugyan ezt mondanám mindt te!Sőt..... mondtam is mikor még nem láttam.Nem érzékeltem.Na de mindeggy.Nekem fotóm is volt.Amit mi saját magunk fotóztunk le nem akarattal.... Ami nagyon ijesztő volt s letöröltük a fotót.S elis költöztem költöztünk abból a házból.Több minden történt ott... Igazából nem bizonygatni akarok.Csak érdekesnek találom.S megakartam osztani mással.S nekem is lett volna kérdésem.Csak annyit nemértek,hogy erre az oldalra miért járnak szkeptikusok.S nemélték át ezeket a dolgokat.S így azthiszik..azaz gúnyosan mondják,h orvosi eset az ember.DE nem harakszom rátok.
2016. okt. 2. 11:45
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Jaja a szokásos szöveg, fúúú de nem hitted el de mikor láttad akkor aztán tuti biztos lettél benne, még valódy bizonyítékod is vót, de gyorsan letörölted és úgy megijedtél hogy kiszaladtál a világból. Bocs hogy kiröhöglek, de vagy troll vagy vagy bolond. Mondjuk nem meglepő, mert valami okból kifolyólag olyan sosincs aki értelmesen lereagálná ezeket a "jelenéseket". :D
2016. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!