Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A médium - Lisa Williams?...

A médium - Lisa Williams? Vélemények?

Figyelt kérdés
ha ez a sorozat nincs megjátszva (márpedig sztem tuti nincs) akkor én hiszem h van élet a halál után. ti láttátok már a műsort? a fem3-on megy, érdemes megnézni. vélemény a műsorról?
2011. aug. 1. 00:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Láttam.Ezért a sorozatért a szereplők pénzt kapnak.Ez egy tévéműsor,ami a nézők szórakoztatására van kitalálva..
2011. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Egy részt sem láttam.
2011. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
akk ez nem igaz? :( pedig annyira igazinak tunt... sztem nem csak el van jatszva
2011. aug. 1. 01:18
 4/30 anonim ***** válasza:
Elképesztő módon irritál, hogy a nő szerencsétlen hiszékeny emberek pénzét lopja hazugságokkal..
2011. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Tom Benko ***** válasza:
Én meg nem hiszem. Esetleg elfogadom, ha valaki bizonyítani tudja.
2011. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt mindig olyan sokan vitatkoznak hogy van szellem, nincs szellem, de senki nem tudja azt mondani hogy márpedig van, vagy épp hogy biztos hogy nincs! Mindenki akkor fogja megtudni hogy mi lesz vele (ha lesz valami) mikor meghal! Addig amég élsz, használd ki...

2011. aug. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A nőnek az arcán látszik, hogy szélhámos!
2011. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ez én kérdésem volt, én hiszek neki.
2011. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
látom nálad legalább voltak normálisak is :D de akkor nem csak én hiszek neki. ezt nem hinném hogy enynire jól meglehet rendezni, túl valósághű :D és jó érzés tudni hogy téll nem döglünk meg a semmiért, és van élet utána is.
2011. aug. 1. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!