Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha egy ember elméjét láthatnád...

Ha egy ember elméjét láthatnád, miket néznél meg és kíben?

Figyelt kérdés
Ha olvashatnál energiákba egyetlen egy ember felé, kit választanál, és miket néznél meg az adott emberről? Bármit láthatnál. Bármilyen készség, érzelem, viszonyulás, akármi.
2019. máj. 29. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy volt barátomét. Megkérdezném mit gondol rólam,és ugye bár nem tudna hazudni mert beletudnék nézni a fejébe. Igazából meg senkiébe se.
2019. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább nem. Valljuk be,sokszor van olyan gondolatunk,amit nem hiába nem osztunk meg másokkal. Még a saját szeretteink felé is. Ha azokat mindet látnánk, csak konfliktus lenne. Nem hiába vagyunk úgy "kitalálva" hogy ez ne lehesen lehetséges.
2019. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
E esetben éreznéd a milyenségét, így akaratlanul is teljes megértést tudnál tanúsítani, még ha nem is empatizálnál azzal.
2019. máj. 29. 16:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos. :)

Maradok inkább "tudatlan".

2019. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen egy, akkor magamat nézném meg, hátha van valami hasznos dolog, amiről megfeledkeztem.

Ha lehet többet, akkor

1:viszonyulását, 2:a legdominánsabb énét, 3:legigazabb vágyát, + mondjuk,ilyen képesség gyanánt, h mennyire tudjuk kölcsönösen a fejlődést(legjobb jó) segíteni.arányaiban egyenlően oszlana-e meg a ráfordított energia

2019. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
V Jézust v a jógamesteremet választanám. Megnézném h mit javasolnak nekem, hogy jussak olyan fokú tisztasághoz szeretethez etc, mint ők jutottak. Megnézném, ők mit javasolnának nekem így, h a megvilágosodás elérése a célom.
2019. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nyelvtan tanároddal kapcsolatos emlékeid mert nem hosszú í a kiben
2019. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fú, ha az enyémet látnád. Olyan hatalmas üresség van benne, amit el sem tudsz képzelni.
2019. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Istenem... Ez az ovis szint legalja.
2019. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tegnap 18:49-es vagyok


Kaptam egy privit Jujderossz nicknevű felhasználótól.


Köszönöm, hogy leírtad, szerinted mit találnék Jézus vagy a jógamesterem elméjében. Magam nem osztom a nézeteidet. Ezt írtad: "Ürességet találnál az elméjükben. Mert maga az üresség, a semmi a tökéletes boldogság." Ez egy lehetséges, de általam (tapasztalataim és olvasmányaim alapján) nem valószínűsített lehetőség. Ha és amennyiben számodra az üresség a tökéletes boldogság, járd azt az utat.


Minden jót!

2019. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!