Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
13 évesen ha ránéztem valakire tudtam mi lessz vele, mit szeret képekben jött le az egész.Olyan volt, mintha valaki az arcom elé vágná a képet. És hoppá én ezt tudom róla. Ha valaki tudja a választ igazán leírhatná. Gondolom a 3 szemhez lehet köze. De hogy kapjam ezt vissza?

2019. febr. 22. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán inkább a csakrák működése...Tulajdonképp az is az, amit 3. Szemnek neveznek.

De lehet, hogy az életmódod változott meg, esetleg stresszesebb, kimerültebb vagy? Olyankor háttérbe szorulnak sajnos ezek a képességek.

2019. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia igen stresszesebb lett az életem🙈 felnőttem azóta. De ez már nem. Jönn vissza?
2019. febr. 24. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszett el, ott van az benned most is,de ezeknek a finom érzékeléseknek nagyon árt a stressz, a csapongó gondolkodás, túlterhelt elme.Ezek elnyomják a tudatalatti információkat.Muszáj lenne többet pihenned, elcsendesülni, meditálni, gyakorolni, ha újra át akarod élni ezeket a tapasztalatokat.
2019. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ehez milyen meditációt használjak? Nem is értem, valahol azt hallottam ezt ha nem használja az ember elvész🤔🤷‍♀️🤷‍♀️
2019. febr. 25. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lesz vele? Láttad a jövőjét? Vagy láttad, hogy szép színésznő, vagy csúnya anyuka válik belőle majd? Melyik igazából? A belső ltátásmód,a belső tükör, a harmadik szem, a spirituális kérdések konkrétabbak. De lehet nagyban befolyásolni is emberekről alkotott képeidet, a képealkotást, és az emberek empirikus percepcióit, vagy a visszatükrözősédeit is lehet alakítani tudatosan Sőt külső kontrollal az életét is lehet irányítani, semmi köze a spiritualitáshoz és a tudatos világlátáshoz sincs semmi érintőlegőleges halvány ráasszociálása se, de te tizenhárom évesen nagyjából biztos, hogy valami dezsávű érzésben részesülhettél csak, ha komolyabban akarsz ilyesmire odafigyelni, ahol ezeket a kérdéseket komolyan és vidáman érintik a jógik, vagy a spiritiszták, ők biztosan nem fognak kinevetni, vagy elbagatelizálni a problémádat, ha az esetleg zavar, hogy éppen oszama bin ládennel ülsz egy padban az iskolában és ő még csak nem is tud róla
2019. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kevdes utolsó!Válaszodra adom, hogy a dezsavu nem ilyen érzés, akkor tudom, hogy az már megtörténhetett. De ez más volt, itt nekem olyan volt, mintha valaki képeket dobált volna felém emberekről, és az életükről. Nagyon furcsa dolog volt ez, és az sem kizárt amit te mondasz,de hiszem, hogy felnőttem és ez tudatalatt elzárodott. Kezdtem megismerni ezt a kis szép univerzumot. Biztos vagyok benne, hogy ez nem. Nevezhető másnak, mint annak, hogy valamit akart tőlem ez a szép kis világunk, csak én közben felnőttem. És olyan dolgokat láttam, mint például egy példa, hogy az ember börtönbe fog menni, pedig soha sem beszéltem vele,vagy mibt például láttam,hogy az iskolatársunkat otthon bántalmazták..miket szeretnek, milyen emberek.ez mind képben jött le.
2019. márc. 26. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Intuíció
2019. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!