Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történik e valami velem, ha 1...

Történik e valami velem, ha 1 órán keresztül nézzem magam a tükörben, mozdulatlanúl?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez a jelenlét meditáció.

A megvilágosodás során csináltam ezt. De én nem csak a tükörképemet néztem, hanem különböző tárgyakkal is egybeolvadtam. Elég érdekes élmény. Egy idő után a látómeződ és a fények elkezdenek pulzálni. Közben a háttérben a gondolatok és érzések kioldódnak a tudatalattiból, és eltűnnek a polaritások. A végeredmény a tökéletes béke és öröm, az egótlan tudatállapot, vagyis a megvilágosodás. Véleményem szerint ez a leggyorsabb módja a megvilágosodásnak. Ha elhatározod, hogy a következő két hétben minden energiáddal ezt csinálod, akkor elég hamar meg fogsz világosodni.

2019. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Megvilágosodsz és onnantól helyesen fogsz majd írni.
2019. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Max.megőrülsz.
2019. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha a tükörben magadat nézed sokáig és arra gondolsz milyen szexi vagy, majd ezután háromszor hangosan kimondod a saját nevedet, akkor van rá esély, hogy misztikus paranormális ezoterikus módon eldurran a tököd.
2019. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

#3

A tudatalatti kiolvadása közben tényleg érezheti úgy az ember, hogy megőrül, mert minden előtör, amit valaha elnyomtál. A tudatalattim feltárása közben folyton az öngyilkosságot fontolgattam. Igazából át kell élned mindent, amit valaha elnyomtál. Így tudod csak feloldani a rengeteg fájdalmat. Maga ez a folyamat tényleg az őrület határára visz. De ha végig csinálod, akkor onnantól kezdve egy életen át nem lesz semmilyen problémád.

2019. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És ha nem tudja végigcsinálni mert nem bírja? Nehogy összeomoljál! Nem biztos, hogy a gyorsaság az a jó megoldás esetedben. Sokkoló is lehet a tapasztalás.

Én egyszer tükör nélkül és mindenféle meditáció, jóga nélkül eltűntem, vagyis a személyes én tudatom. Emlékszem amikor kijöttem belőle, hát soha többet ilyet. A félelem kerített hatalmába.

2019. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én egyszer tükör nélkül és mindenféle meditáció, jóga nélkül eltűntem, vagyis a személyes én tudatom. Emlékszem amikor kijöttem belőle, hát soha többet ilyet. A félelem kerített hatalmába."


Velem is történt ilyen, amikor még elég erősen az egóm rabja voltam. Olyan rettegést sosem éreztem, mint akkor. De ezt a rettegést végső soron az egó gyártja le, ami egy illúzió.

2019. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

Most próbáltam ki, pár perc múlva mintha vörös lett volna az egész tükör, akaratomon kívül mondtam, hogy kihívlak egy párbajra. Majd észhez tértem és mondtam, hogy én nyertem, ezután szintén akaratomon kívül belenéztem a tükörbe és azt mondtam (olyan fejjel amilyet még szerintem nem is mutattam), hogy Nem! Én nyertem! (A nevetés nagyon aggreszív volt nem szoktam így nevetni, még a nyelveket is kinyújtottam.)

Ezutátán elraktam a tükröt. Kézben fogható kis nagyítós tükör. Félbe is van törv

Most pedig vérzik az orrom, és húz a fejem

2019. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

#8

Ez csak hallucináció. Elkezdtek feltörni a tudatalattidból az elnyomott érzelmek, és nem rendelkezel kellő tudatossággal, hogy felismerd, így teljesen átadod magad nekik.

2019. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát eddigi életemben sokmindent elnyomtam, eléggé mostoha sorsom volt. Hogyan tudnék megbírkózni vele?
2019. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!