Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az ő volt?

Lehetséges, hogy az ő volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne hogy ti mit gondoltok erről.

Szóval anyóséknál laktunk ideiglenesen még újították fel a házunkat. Közben apósom meghalt, ott a házban váratlanul. Mi éppen ekkor anyunál voltunk a családommal. Ekkor telefonált anyósom, hogy meghalt. Abban a pillanatban kislányom (2 hónapos volt) hirtelen elkezdett mosolyogni és nevetgélni egy pontba amit előtte sosem csinált. Majd anyura bíztuk a kislányom és elutaztunk oda,nekem is ott kellett lennem férjemmel mert teljesen kivolt. Ott aludtunk egy éjszakat és aznap este nem mertem aludni. Mármint ha elfordultam ilyen morgó hangot hallottam, ha vissza fordultam megszűnt. Egy ideig anyánál voltunk, majd mikor vissza mentünk anyóshoz kislányom újra nagyon sokszor csinálta, hogy nézett egy pontra és mosolygott. Nem féltem már egyáltalán. Utána sokszor volt, hogy leesetr valami csak úgy a szekrény tetejéről stb. Ekkor már kicsit para volt. Elköltöztünk a házunkba azóta semmi ilyen nem volt.

Létezik, hogy apósom volt? Nagyon szerette egyébként az unokáit és azért gondolom.


2019. jún. 21. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

"Mármint ha elfordultam ilyen morgó hangot hallottam, ha vissza fordultam megszűnt"


Lehetséges, hogy apósod szelleme szeretné ha rá figyelnél és morgó jelzést ad, amikor ezt nem teszed. A friss szellemeknek még nincsen képességük arra, hogy tárgyakat mozgassanak vagy fizikailag érintkezzenek emberrel. Még csak morog a szegény.


A gyerekkel viszont jól tud játszani, mert a gyerekek látják a szellemet. Vegyetek gyerekjátkokat, lapátot. Ha már fejlettebb lesz apósotok tud homokvárat építeni


Ha valóban hasznosítani szeretnétek az elhunytat. Mondjátok meg a gyereknek, hogy szóljon az elhunytnak hogy tanítsa meg angolul vagy a matekra. Később hasznát vehetitek. Mi volt apósotok foglalkozása?

2019. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges,sőt biztos.
2019. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

kislányom (2 hónapos volt) hirtelen elkezdett mosolyogni és nevetgélni



Szociális mosoly, ennek csak örülhetsz, hisz egészséges.


Nem ő volt, szellemek nem léteznek.

2019. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bemesélted magadnak. Az apósod, halála után, miért veled akarna kapcsolatba lépni?

Amikor tiniként megnéztem egy horror filmet, meg voltam győződve róla, hogy ha kinézek a sötébe az ablakon, akkor látni fogok ott valakit. Voltam olyan féleszű, hogy akkor néztem ki, amikor bent égett a villany és természetesen megláttam a tükörképem. Para volt. 😂

2019. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ******?! ***** válasza:
Nem tudom ki volt, de ha anyós volt idővel meg fog fojtani. Általában az anyósok szelleme nem szeretik a menyeket. Olyanok, mint Mama a horrorfilmben.
2019. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!