Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért akar pont most visszajön...

Miért akar pont most visszajönni az életembe?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátnőmről van szó, akivel 5 éve megszakadt a barátságunk, mert a pasija irányítgatta, verte, mindenkit eltávolított tőle, terrorba tartotta. 2009-2014ig voltunk jóban és nagyon sokszor úgy éreztem hogy ez több mint egy sima barátság, olyan lelkitársi kapcsolat volt, nagyon hasonló személyiségek voltunk hasonló gondokkal, háttérrel, stb.

Tegnap este néztem a szűrt engedélykéréseimet facebookon, és láttam hogy júli 14én azt írta nekem hogy eszébe jutottam, bocsánatot kért stb.. Meg mondta hogy mindenről az expasija tehet és hogy már nincsenek együtt. Viszont a fiók amiről küldte ezt nekem már nem élt.. facebook felhasználót írt ki, nem olyat mint tiltáskor, hanem valószinűleg letörölte a fiókot. Nagyon meglepődtem, azt hittem rosszul látok, azt hittem h már rég nem érdeklem...Én kinthagytam egy nyilvános posztot hogy aki fél hónapja keresett azt keressen újra, mert nem láttam a kérést.. Hat kivancsi leszek mi lesz.


Leszögezem hogy csak a témára irányuló válasz érdekel, ezoterikus értelemben, csak az írjon ide aki hisz ebben. Hülye vélemények, trollkodás+ a téma nem ezós megközelítése nem érdekel!!! Akkor kiraktam volna az emberi kapcsolatokba!


Segítsetek légyszi. Normális tanács is jöhet!


23/L



2019. aug. 4. 19:55
 1/1 anonim válasza:
100%
Hát ilyennel már én is találkoztam:/ sőt át is éltem ha nem is teljesen így de át. Igazából ezt csak te tudhatod legfőképp. Lehet hogy annyira annyira szerelmes volt hogy nem érdekelte hogy irányítgatta stb és észre sem vette hogy mennyire fontos is vagy neki addig ameddig nem szakított a barátjával és hirtelen egyedül érezte magát és így juthattál esetleg eszébe. De a legjobb szerintem (hogyha persze még mindig szereted) hogy megbeszéled vele vissza írsz neki és letisztázzátok :)
2019. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!