Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt életünk hossza meghatároz...

Volt életünk hossza meghatározhatja a mostani életünk hosszát?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt ki lehettem előző életemben, és ennek kiderítése elég nehéz volt számomra mivel spirituálisan nem akartam fejlődni sokáig, inkább megvártam míg megerősödök lelkileg.


Most úgy érzem megtaláltam amit kerestem, és utána is olvastam a személynek, aki talán én lehettem.

Így nyílván az életkorát is megtaláltam, ami vészesen közel van az enyémhez (maximum 1 évről van szó)


Ez egybe vág azzal, hogy egy ideje megmagyarázhatatlanul úgyérzem hogy nemsokára meg fogok halni


Kérdésem az lenne, hogy ez tényleg az időmet mutatja, van e köze egymáshoz a két dolognak, illetve ha nincs, akkor a halálérzet mitől lehet, esetleg mivel lehet rajta segíteni?


Hozzátenném mentális betegségem nincs (depresszióra, stresszre gondolok). Megtaláltam önmagam, boldog vagyok és nyugodt.


Válaszokat előre is nagyon köszönöm, illetve előre köszönet annak is, aki komolyan veszi a kérdést!



2019. aug. 9. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Akit megtaláltál, nem te voltál. Látom, miért érzed nagyon hasonlónak, de alapjaitokban egyértelműen mások vagytok.., te múltbeli éned, és akit megtaláltál.

Az érzés más, nem meghalás, csupán az elméd jelenleg ahhoz azonosítja az érzést legközelebb. Ez inkább olyan "komoly változás" szerű. Engedj a változásnak, ne féltsd magad elveszíteni, hagy töltsön ki egy újabb te.

Az előző élet hossza független a jelenlegitől. Ez akkor is igaz, ha minden életben ugyanannyit éltél volna.


Talán ennyi. Nagyon örülök neked. Így tovább.

Még valami..., tudatalatt kiemelted a boldogadt s nyugodttat. Talán egy ilyen mély, komoly nyugodtsági változás előtt állsz. Azt akit találtál, azért küldték így eléd, hogy ösztönözzék a változásaid, önmegtalálásod.


Így tovább! :)))

2019. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Uristeen én hiszek neked!!! Ki volt, ki az?? Írj privátba légyszives
2019. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! A változás rajtam és a környezetemen is nagyon észrevehető, pozitív értelemben.

Valamint, hogy a spirituális részét is kiemeljem: olyan, mintha az aurám (pontosabban a testemben lévő energiák, színek amiket látok) majdnem kicserélődött és "felturbózódott" volna. Megjelentek zöld színek, amik ide oda cikáznak, a bal oldala a fejemnek "lilán lángol", tetejétől a szívemig kb, és ezt a lángot irányitani is tudom. Valamint az egész testem arany fehéren ragyog alatta.


Ezért is volt fura a halálérzet, most is majd kiugrok a bőrömből olyan erősnek érzem magam.

A jókívánságokat szintúgy köszönöm, a gyors válasszal együtt, valamint szintén a legjobbakat kívánom én is!


Második válaszolónak: ez egy történelmi személyiség, akivel összehozott a sors. Külsőre teljesen megegyezünk szinte, még a magasság is, illetve érzek egy kapcsolatot kettőnk között, valamint a hozzá közel állók között is.

Mindezek ellenére nem szeretném elmondani a nevét, mert nem vagyok benne 110%ig biztos, remélem megérted:)

2019. aug. 9. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Te neked nincs előző életed, mivel te maga vagy az élet. Persze az egós elme azt hiszi, hogy van ő , és van az élete. De ez egy illúzió. Nincs "én". Csak élet van. Amikor meghalsz, az Univerzum tovább él. Az élet folyamatos.
2019. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"úgyérzem hogy nemsokára meg fogok halni"

" mentális betegségem nincs"

Ez orbitális ellentmondás!

Nem csak a depresszió a mentális betegség,

a stressz pedig egyáltalán nem az, hiszen azt a külvilági tényezők (tehát nem benned belülről fakadó) okozzák.

.

Ugye tisztában vagy a reinkarnáció feladatával, működésével?

A lélek, a szellem fejlődése a cél és a feladat,

Kérdésed analógiája:

amikor valaki megkérdi, hogy sokáig kell-e még iskolába járnia.

Ha nem tudod az illető korát (tudásának fokát), akkor nem tudsz válaszolni, hiszen nem mindegy, másodikos elemista, vagy pedig utolsó éves egyetemista kérdi.

.

Kérdésedre csak egy válasz adható: attól függ, milyen életet éltél előző életeIdben!

Mennyit halmoztál fel, amin javítani kell.

.

Ebben a kategóriában tetted fel kérdésed, tehát hiszel az ezotériában.

Akkor pedig hidd el, a Halál a megfelelő időben jön érted.

2019. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dubitus,


A két kijelentésem nem érzem ellentmondásosnak, ez az érzés nem halálfélelem, inkább csak valami amit tapasztalok, de nem befolyásol negatív értelemben, legfeljebb kíváncsivá tesz.


Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor valaki hangosan zenét hallgat melletted. Te éled az életed ugyanúgy, de a zenét mégis hallod és nem igazán tudod befolyásolni ahogy az sem nagyon befolyásol téged.


Az hogy a stressz nem mentális betegség az könnyen meglehet, a pontos kifejezésekben nem vagyok otthon, szóval sajnálom ha tévesztettem, de köszönöm a javítást!


A reinkarnáció a több éves spirituális utam ellenére még nagyon új tér nekem, ezt az is nagyon jól mutatja hogy fel kellett tennem ezt a kérdést. A válaszodat pedig értem,valamint szintúgy köszönöm.


Abban nem is kételkedtem hogy a halál megfelelő időben ér-e, ahogy mondtam ez nem is félelem. Csak kíváncsi voltam hogy a kettő kapcsolódhat e egymáshoz, ami mostanra már tiszta hogy igen, de nem úgy ahogy gondoltam.


+Amit még megtanultam az első válaszból, hogy ez nem is igazán a halál érzése, sokkal inkább egy nagy változásé, ami kétségtelenül jelen van az életemben. A kérdés azért született meg mert a személy akiről gondoltam/gondolom hogy én lehettem abban az életkorban halt meg amiben én is vagyok jelenleg, és nem tudtam hogy ez azt jelentheti-e, hogy akkor ebben az életben is ennyi időt kaptam vagy sem.


Mostanra már elég tiszta lett minden, mindenkinek köszönöm az értelmes hozzájárulást akár itt akár privát üzenetben:)

2019. aug. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!