Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg igaz lehet, vagy csak...

Tényleg igaz lehet, vagy csak egy kitaláció a sok közül az, hogy a mostani meleg férfiak előző életükben nők voltak?

Figyelt kérdés
Ez lehet magyarázat a homoszexualitás rejtélyére, amit lássuk be, a mai napig még orvosok sem képesek normálisan megmagyarázni, mitől alakul ki, hogy egy férfi nőnek hiszi magát?

2017. aug. 30. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, nyílván ez a leglogikusabb magyarázat...
2017. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Kitaláció. Aki amilyen nemű, szexualitású, és személyiségű, olyan volt előző életében is.
2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, aki meleg, az nem hiszi magát nőnek.

Az a transzszexuális.

2017. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Szeretem mindegyik betegség. Semmi köze az előző élethez.
2017. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Én is leírom, hogy az, hogy egy férfi "nőnek hiszi magát", annak a vil'gon semmi köze nincs a szexualitásához, nem értem, miért keverik ezt folyton, annyira tökmás. Egy transznő ugyanúgy lehet heteró, meleg, demipanszexuális vagy bármi más.


Ami a kérdést illeti, fogalmam sincs, de semmi logikát nem látok benne, főleg a fentebbiek miatt. Egy meleg férfi még iszonyúan férfias is lehet, nemhogy nőnek hinné magát vagy ténylegesen trasznemű lenne (bár akkor ő tulajdonképpen nő s ha a férfiakra bukik, akkor heteró. persze ezt nem mindenki gondolja így, van, akinek a biológiai nem a minden. pedig az ember saját szempontjából inkább a lelki számít, mi nem a testünk vagyunk. ha ütközés van, a test hibás, nem a lélek).

2017. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ajanlom utana nezni mit jelent a hetero es a homo kedves kerdezo.

Masfelol, a ketto iszonyat mod nem fugg ossze, nem tudom ezt honnan vetted.

2017. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem lehet igaz, mivel nem létezik olyan, hogy előző élet:

Az emberek két dolog miatt egyediek:

1.) A DNS lánc (kivétel egypetéjű ikrek, legalábbis egy rövid ideig)

->Még nem vol rá példa, hogy egy meghalt ember DNS-ével szülessen meg egy másik.

->DNS alapján nincs senkinek előző élete.

2.) A személyiség

->A személyiséget a DNS és a megszerzett tudás befolyásolja

->Még senki se született úgy, hogy egy meghalt ember tudásával rendelkezett volna.

->Tudat alapján nincs senkinek előző élete.

->Nincs senkinek előző élete. Q.e.d.

2017. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehetséges a dolog.


A lelkek alapvetően kétfajta minőséget képviselhetnek. Állhatnak férfiasabb, erőteljesebb energiákból, illetve alkothatják őket lágyabb, nőiesebb energiák.


Ennek megfelelően a lélek is vonzódik az egyik nemhez, ennek megfelelően, földi megtestesülései során is ilyen nemű testet választ magának.


Viszont, létezik egy univerzális törvény, mely szerint mindkét nemű testben ki kell próbálnunk a létezést, hogy lélekként megtapasztalhassuk mindkét minőséget.


Tehát, ha mondjuk egy nőiesebb energiákból álló lélek arra kényszerül, hogy - kivételesen - férfi testben szülessen meg, akkor gyakran "lázadni" kezd a sorsa ellen.


Ők jellemzően a transzneműek, akik kifejezetten rosszul érzik magukat a bőrükben, tulajdonképpen nem is értik, hogy miért nem ellenkező neműnek születtek, hiszen lélek szinten az ellenkező nem jellemvonásait viselik magukon.


Általában, ők azok, akik a nemátalakító műtétekre vállalkoznak. :)

2017. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem értem mit keresnek itt az ilyen "nincs reinkarnáció" tipusú válaszolók,elvégre a kérdező direkt ebbe a kategóriába írta,hogy akik válaszolnak,ne utasítsák el a reinkarnáció fogalmát.

És ha már itt van.Én nem értek hozzá különösebben,és nem is hiszek benne teljes mértékben,de amiket hallottam/olvastam,az alapján:

Lehet hogy nő volt előző életében,de ez még nem ad okot a nőies viselkedésre,érzékenyebb lélekre,mivel mindenki aki most él,átesett már millió reinkarnálódáson,és voltak már nők,férfiak,szegyények,gazdagok. A reinkarnáció célja eleve az,hogy mindent megtapasztaljunk.

A másik verzió: azt mondják,a homoszexuálisok meg vannak szállva egy másik lélek által,és emiatt éreznek vonzódást a saját nemük iránt,amiatt viselkednek nőiesen,vagy épp fordított esetben férfiasan. De mielőtt sértésnek vennék a melegek: az emberek kb 90százaléka meg van szállva valami által,vagy egyszerűbb esetekben halott lelekek akadnak rá hogy az energiáiból merítsenek meg ilyenek.Ezek már ilyen túlzott esetek. Lehet hogy előző életében valami paktmot kötött és annak a következménye,szóval bonyolult dolog.

De mondom,szerintem is elég furcsa magyarázat,de ha már ezo választ akartál,ezeket hallottam,egyébként elég "bennfentes" körökből.

2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szenes43 ***** válasza:
84%

Az életek láncolatában a nemiség fogalma mindig az adott életfeladatokhoz alkalmazkodik.

A lélek "érzi" hogy negatív vagy pozitív a karmikus tartozása vagy többlete. A karma(kerék) kiegyenlítésre törekszik. Ha valaki egy többgyermekes anyaként vállalt feladatot mert az számára sok plusszal jár,akkor nőként fog megszületni. A jelenlegi számos szerep félreismerés abból fakad hogy nincs kellő indentitás érzése az egyénnek. Senki nem születik "maga mellé" és tévedésből sem női külsővel férfi belsővel. A karma nem ismeri a tréfát.Mindennek eredendő oka és célja van,még annak is hogy valaki púposnak születik.

2017. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!