Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet karmikus kapcsolat?

Ez lehet karmikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kiskoromban megláttam valakit, hallottam a hangját és olyan érzés fogott el, mintha ez hiányzott volna, megtöltené a lelkem és vonzana magához, mint a legerősebb mágnes.

Sajnos ő egy híres ameriai világsztár, ezért mindenki hülyének néz és elintézi annyival, hogy ki kellett volna már nőnöd és a többi lány is ezt gondolja.

Lehet, hogy igazuk van.

De mégis úgy érzem, nem véletlen, hogy 10 évig minden áron találkozni akartam vele, aztán mikor elengedtem, mondván hogy sose lesz már rá alkalmam, hirtelen belecsöppent az életembe. Ami annyit takar, hogy kétszer találkoztam vele egymás után.

Mikor először élőben láttam azt éreztem: ezaz, hazaértem.

Akkora sokkot kaptam hogy fél óra kiesett az életemből, ugyanis egyetlen szóra sem emlékszem, miket mondott, miket csinált.

A külvilág is abszolút megszűnt abban a pillanatban és konkrétan levert a víz és mikor melléálltam annyira remegtem, hogy nem bírtam egy helyben állni.

Mikor másodjára találkoztunk már nem is készültem semmit (alapból órákig készülődök).

Úgy éreztem, hogy haza megyek, a lelkem udvarába ahol ő fogad smink nélkül, kissé kócosan.

Figyeltem a testtartását, a mozdulatait, a tekintetét és folyamatosan azokat a fura pózokat vette fel ülés közben amiket én és folyton rámnézett, elmosolyodott.

A színpadon hozzám énekelt meg egy csomószor mutogatott és mikor százak jelentkeztek, hogy kérdezni akarnak tőle, engem szólított fel.

Aszexuális vagyok, de úgy érzem minden egyes porcikáját kívánom, minden egyes centiméter a testéből egy isteni csoda.

Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól kijönnénk és elmondhatatlan, múlhatatlan vonzást érzek iránta, mintha vibrálna közöttünk a levegő.

Minden reggel ő az első és az utolsó gondolatom.

Úgy gondolom, 24 évesen már nem normális valakit ennyire közel érezni magadhoz, aki nem az életed része és valószínűleg nem is lesz soha.

Az utolsó álmomban elválasztott minket egy kerítés és keringőztünk, miközben énekelt nekem. Öltönyben volt.

Mi lehet ez?

24L



2019. aug. 12. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem karmikus kapcsolat hanem fantazmagória.
2019. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Kivetítesz. Neki is érdekes lennél, de nincsenek benne ilyenek feléd.

Csak annyira karmikus, hogy ezt a leckét megtanuld.

2019. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jdfGabrella ***** válasza:
83%
Szerintem lehetséges. Én is éreztem már ilyet.
2019. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy karmikus lecke neked. Meg kell tanulnod legyőzni az érzést és elengedni. Valószínűleg azért hozta úgy a sors, hogy találkozzatok, mert még nem sikerült elengedned. Szépen fel lett a dolog nagyítva, hogy még inkább felismerd a feladatot. Na és ha ez sikerül, átvergődöd magad rajta, koncentrálsz az élet apró örömeire, amik elérhetők, akkor fog az igazi csoda megérkezni az életedbe. Sok sikert!
2019. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!