Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy beszéljek kómában lévő...

Hogy beszéljek kómában lévő apukámmal?

Figyelt kérdés

Apukám teljes kómában van,nem fog felébredni az orvosok szerint,mert annyira károsodott az agya...de várni kell amig a teste-szive feladja a harcot,mivel lekapcsolni nem lehet a lélgeztetőt!

Szeretném tőle megkérdezni hogy minden oké e,elmondani hogy ne féljen,és megkérdezni hogy akarja e ahogy újraélesszék, akar e esetleg így élni...?

kihez forduljak? ki tud vele kapcsolatba kerülni?


2010. júl. 14. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem tud vele kapcsolatba lépni! Aki mást mond,az hazudik. Te viszont beszélhetsz hozzá,mert sokszor a kómábn levő betegek hallják-értik,amit mondanak nekik.Akkor is, ha válaszolni nem, tudnak. Búcsúzz el tőle szépen.
2010. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


SVT, kineziológus? Esetleg ha tanultál agykontrollt, akkor annak segítségével.

Ingázást is meg lehet tanulni,az is segíthet

Egyébként ezeket nyugodtan mond el Te magad is,hangosan, én hiszem, hogy azt is hallja, érzi.


Megkérdezhetem,hogy hány éves az apukád?

Minden jót és kitartást kívánok nektek!

2010. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
53 éves...reggel még nevetett,majd megszédült,elkezdett zsibbadni...mentő...délután már kómában volt...:(
2010. júl. 14. 09:05
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sajnálom, de a remény hal meg utoljára. Beszélj neki mindenfélét, mondd el mit csináltál aznap, és esetleg másik orvos véleményét is kérhetnétek.Hallani fogja amit mondasz neki, mindenképpen biztasd,próbáld kivezetni a labirintusból.Érintsd meg, fogd a kezét nagyon sokat.ÉS A LÉNYEG:SOHA NE ADD FEL!!
2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

mi az az SVT?

a doki szerint nem hall...le van bénulva gégétől lefelé...nem érzi ha megfogom a kezét...már nincs OTT, nem volt semmi élet benne,csak egy test volt,leálló szervekkel...

2010. júl. 14. 09:43
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem hinném, hogy bármilyen hallószerv van a gégétől lefelé. Sok orvos viszont azt vallja, hogy a kómában lévők hallják a beszédet. Én is ezt hiszem. Beszélj hozzá! Búcsúzz el tőle, mondd meg neki, hogy szereted, és hogy ha el akar menni, menjen.
2010. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

"ha el akar menni,menjen" mért akarna elmenni?baromság.

az viszont jó ötlet,hogy beszélsz hozzá.Mond el mennyire szereted,mi van veled,akármit.

Nagyon sajnálom....

2010. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
mindezt elmondtam fogtam a kezét,puszilgattam,mindent elmondtam amit akartam...de tudni akarom hogy mit szeretne...azt biztos hogy "vegetáló uborka" nem akar lenni,de ugy érzem nincs jogom dönteni az ő élete felett...szeretném ha ő döntene...önző-gyáva dög vagyok,nem tudom így látni,nem akarom látni ahogy meghal a teste :(
2010. júl. 14. 10:11
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem, nagyon sajnálom :( Borzasztó lehet. Beszélj Vele, mesélj Neki, bátorítsd. Ha gégétől lefelé bénult le, talán hallja, amit mondasz. Ha kérdezgeted, talán a szempillájával képes lesz reagálni egyszer.... Iszonyú lehet végignézni a haláltusáját, de abban kell hinned, hogy nem szenved és talán az orvosok is tévednek.... nem akarok hiú reményt kelteni benned, de igenis vannak csodák. Én legalábbis ebben hiszek.


Sok erőt kívánok Neked és Neki is ehhez a nehéz harchoz.

2010. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom ami történt apukáddal. Javasolhatok egy könyvet/filmet?Remélem nem haragszol meg ezért. Szkafander és pillangó a címe. Az irója egy kb 40éves férfi és lebénult teljesen és csak az egyik szemével tudott pislogni/kommunikálni. Igy irta meg a könyvet amiből készült a film is. Libriben lehet kapni. Az érzéseiről van benne szó és hogy hogyan beszél a családjéval. Ne adjátok fel a reményt,bármi megtörténhet!!! :) Fiatal még az apukád... szerintem te is az vagy még.
2010. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!