Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy beszéljek az őrangyalomma...

Hogy beszéljek az őrangyalommal? Tudnak magyarúl?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
persze mindenki őrangyala beszél a "védence" nyelvén.:)
2010. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha léteznek angyalok akkor elvileg nem lehetnek nyelvi problémáik
2010. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

olvasd el Silver Ravenwolf: Angyalmágia című könyvét, abban benne van

minden nyelven tudnak beszélni

2010. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
hogy beszélhetnek minden nyelven, more? az eszperantót 200 éve sincs, hogy kitaláltuk.
2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hogy beszéljek az őrangyalommal? csak erre válaszoljatok please
2010. szept. 29. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Keress fel egy látót,médiumot.

Majd Ő válaszol a kérdésedre,részletesen.

Interneten találsz jó néhányat,de az ezo tv.-én is,én hiszek abban hogy vannak "igazi"jósok :-)

2010. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
az őrangyalok jmindig ott vannak mellettünk, csak mi nem látjuk őket, úgy kérhetjük meg segítségre hogy gondolatban a fejedben mintha beszélgetnél vele, de mindig valami megszokott időpontban kérj segítséget tőle mert akkor egy idő után tudni fogja hogy amikor ott vagy vagy azt csinálod akkor segítséget fogsz tőle kérni és felkészült lesz pl. fogmosáskor vagy zuhany vagy a kocsiban munkába menet, buszon vagy reggel felkeléskor azonnal stb. ekkor gondolatban szólítsd meg hogy : őrangyalom szeretném ha ez és ez jól sikerülne, vagy szeretném megtudni hogy mit érez irántam ez és ez, de akár arra is megkérhetjük hogy legyen helyünk a parkolóban vagy jól sikerüljön a dolgozat a suliban , esetleg elkerüljenek ma a balszerencsés dolgaink... szóval szólítsd meg hogy őrangyalom segítséget szeretnék tőled kérni és ha válasz is kell akkor aztis tedd hozzá, hogy szeretném ha válszolnál nekem az álmomban, de olyan álomban amire reggel emlékszem mikor felkelek... :) a legfontosabb mindig köszöndd meg kérésed után hogy : köszönöm hogy segítesz nekem és köszönöm hogy vagy nekem. :) remélem érhető volt :)
2010. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Először is meg kéne tanulni írni magyarul.

Másodszor, attól, hogy a fejedben elmondasz 3 sablon mondatot, nem lesz hely a parkolóban, és nem fog jobban működni a kapcsolatod. Ezért tenni is kell valamit, pl. előbb elindulni az autóval otthonról, vagy értelmesen kezelni a szerelmi életed. Nem ezekbe a senki által meg nem figyelt lényekbe kéne menekülni, mert ettől semmi nem lesz jobb.

2010. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

utolsó előtti

ez tényleg működik?

2010. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Silver Ravenwolf - ő egy "bukott ezoterikus". Olyannyira, hogy ma már csak a tinik hisznek a szavainak.. ;)Még az ún. szakma krémje sem fogadja már be...
2010. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!