Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban hogy mindennek...

Hisztek abban hogy mindennek oka van és semmi sem véletlen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban hiszel amiben akarsz. Sokan hisznek isten-ben, sokat hisznek az e-on oszlopaiban. En sajat magamban hiszek....
2019. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Úgy egész véletlenül az az ok, hogy hinni a templomban kell.
2019. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj istenem. A TV, a vallás, az ezotéria, a magazinok, az internet taknyos korotok óta mossa az agyatokat mindenféle kitalált marhasággal, hogy "te ott fent megtervezted és most azt kell végig járnod", istenem...

Persze, hogy tanulsz a pofonokból, de mit is? Egy pofonból való tanulás nem feltétlen hozza magával azt, hogy pozitív irányba történik meg a változás. Például azt is megtanulhatod egy pofonból, hogy rohadtul vannak dolgok, amik nem rajtad múlnak és le kell mondanod az álmaidról, mert olyan dolgok akadályoznak benne, amik nem a te irányításod alatt állnak. Például, egy olyan ember, aki olyan hiányossággal/rendellenességgel született, hogy nem tudja rögtön megmondani, melyik oldala a bal és melyik oldala a jobb, annak hiába az a vágya, hogy műrepülő legyen és hiába akarja megvalósítani, NEM FOGJA. Na én is kaptam egy ehhez hasonló pofont, annak ellenére, hogy mindent megtettem azért, hogy elérjem a célom, jól megtanította nekem az élet, hogy ha balszerencsés vagy, akkor balszerencsés vagy és ennyi, törődj bele, mert mást úgy sem tehetsz. Húúú, mekkora lecke, mekkora út, mekkora fejlődés, milyen izgalmas, hogy ott fent eldöntöttem, hogy majd csalódni fogok az életben, meg saját magamban, húőúúú, micsoda ezo power!!! SZÁNALMAS! Aki itt osztja az észt a pofonokról, meg hogy mennyire jó minden, az életében nem kapott még igazi pofont állítom... Én rengeteget kaptam, és az összes után felálltam, de az utolsó pofon egyetlen dolgot tanított meg nekem, hogy nincs remény, nem tudok semmit tenni, így kell elfogadnom ezt az ürülék életet, meg saját magamat, ahogyan vagyok és nem fejlődhetek bizonyos dolgokban, mert genetikai hulladék vagyok, ráadásul ez a bizonyos dolog pont a legfontosabb volt, ami éltetett, amiben minden vágyam volt kibontakozni, na gratulálok EZO okos, kíváncsi vagyok mit okoskodnál össze, ha nem tudnál kiteljesedni és fejlődni valamiben, ami a legfontosabb számodra, és ilyen bóvli emberek érted, akik itt vígan éldegélnek meg minden megadatik nekik ahhoz, hogy megvalósítsák önmagukat, itt okoskodnak, mint a nagy bölcsek. Na ez a nevetséges basszus. PErsze, hogy midennek oka van kérdező. De az nem azt jelenti, hogy mindennek magasztos oka van. Az én balszerencsémnek is oka van, valszeg genetikai, vagy mittudomén, de ennél nem több. Mégis milyen lecke ez? Megfosztani valakit attól, amiben az élete értelmét találja meg? Móresre tanítás? Büntetés meg karma, meg előző életek hozadéka, persze ti okostojások ebbe mindent bele tudtok magyarázni, csak nagyon kíváncsi lennék, TI mit csinálnátok ilyen helyzetben és mit magyaráznátok bele.

2019. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pl annak, hogy létezel az az oka, hogy apukád anno bedugta anyukádnak
2019. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!