Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet egy üzenet a sorstól?...

Ez lehet egy üzenet a sorstól? Vagy véletlen volt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki már akkor megtetszett, mikor először megláttam. Egyik alkalommal, mikor fáradtan sétáltam, és fordultam volna be a sarkon, pont ő fordult be velem szemben (a faltól nem láttuk egymást) és konkrétan egymásnak ütköztünk volna, ha nem ugrunk mindketten gyorsan félre. Nagyon zavarba jöttem, csak bocsánatot kértem és mentem tovább, ő nem szólt semmit.

2017. ápr. 9. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ez biztos az sztem hivd a szellemirtókat mert este eljönnek érted. Én is egy szellem vagyok jó nagy karmokkal. WÁÁÁÁ
2017. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 thoomas26 ***** válasza:
69%
Egy alkalomból még nehéz biztosat mondani... de az én meglátásom szerint véletlenek nincsenek. Így én afelé hajlok, hogy valamilyen üzenetet azért hordozhat ez az esemény. Nem tudom, hogy mennyi lehetőséged van vele közelebbi kapcsolatba kerülni. Ha bármiféle esély kínálkozik rá, használd ki azt. S én úgy hiszem, ha nektek találkoznotok kell, akkor érezni fogod azt, mintha segítene valaki e szándékodban.
2017. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz több alkalom ami 100%os hogy a sors miatt van. Akkor támad le a férfit:D de tudakolt hogy nincs-e párja. Ha van akkor várhatsz mig szétmennek vagy addig pasizol te is.


"Sose bizd az életed a sorsra, ha minden rajta múlna akkor a földbe taposna"


Írta: én

2017. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Hú bazki, én egyszer ugyanígy majdnem összeütköztem az akkori iskolám 60 éves, fogatlan takarítónőjével. Lehet, hogy őt kéne feleségül vennem?
2017. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha ez a sors üzenete, nem fogsz vele többet találkozni.

A Sors üzenete pofonba van csomagolva...!

2017. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy van vele dolgod; derítsd ki
2017. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!