Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Járt már valaki közületek...

Járt már valaki közületek úgy, hogy elképzelt egy szituációt és az megvalósult?

Figyelt kérdés
Elképzeltem pénteken egy találkozást, amire semmi esély nem volt, de tényleg, már nem vagyunk beszélőviszonyban ezzel a sráccal, és szombaton véletlenül találkoztunk az utcán. Én úgy képzeltem el, hogy véletlenül összefutunk és beszélgetünk, de persze valóságban csak köszöntünk egymásnak, mert ő is meg én is társaságban voltunk, meg őszintén szólva annyira meglepődtem, hogy alig tudtam kipréselni egy sziát. Ezzel a sráccal kapcsolatban már ez második ilyen élményem. Szerintetek ez mit jelenthet? Valami karmikus dolog? Amúgy kicsit ijesztő volt, mert egész egyszerűen nem is számítottam rá, pedig sokat gondolok rá..és ezelőtt az eset előtt is nagyon vágytam rá, hogy lássam..

2017. márc. 27. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár nem pont így, de igen.

Nem elképzeltem, hanem teljesen spontán "láttam" egy 15 évvel későbbi szituációt. Pontosan úgy történt minden, ahogy láttam.

2017. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, de csak a rossz dolgok tortentek meg.
2017. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vonzás törvénye...


Egyébként tényleg így működik hogy ha egy szituációba nagyon belegondolsz, nagyon erősen elképzeled, nagyon beleéled magad akkor megfog valósulni, még ha nem is abban az időben amibe te gondolod előbb utóbb igen. Velem is sokszor megesett már ez, és nagyon sok esetben igaz is volt. De felhívom a figyelmed hogy ha negatív dologra gondolsz az is ugyanígy bekövetkezhet! Ha egy találkozásra összpontosítasz 1000% osan akkor is pozitívan gondold el, mert akkor jól sülhet el a dolog. Lényeg hogy ha gondolsz valamire ne félj közben attól hogy rossz is fog érni, mert könnyen lehet ebből az hogy jól indul, és rosszul végződik.

2017. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyakran, mert szándèkos
2017. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak úgy lenne.
2017. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem..elképzeltem hogy hagyjanak cseréljenek le és ahogy béla mondta "minden vàgyad igy teljesüljön"-teljesült..
2017. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezerszer, de ez természetes. Ha valakiért így odavagy, akkor persze, hogy elképzeled néha, hogy találkoztok. Aztán amikor tényleg bejön, akkor beleképzeled, hogy te vonzottad be. Pedig nem. Olyan nincs, hogy nincs rá semmi esély. Kivéve, ha az illető már meghalt, na akkor nincs esély vele összefutni, egyébként mindig van. Ha meg egy környéken laktok, akkor nem is értem, mit kell ezen csodálkozni.

Ha nem lennél rákattanva, akkor is összefutottatok volna, csak akkor nem is emlékeznél rá mert annyira nem érdekelt volna.

Nincs ebben semmi karmikus, de ha akarsz tőle valamit, akkor szedd össze magad, ne a csodát várd, mert magától nem fog összejönni.

2017. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egy környéken,még egy városban sem ezelőtt kb. fél évig nem láttam, és ilyesmi vele kapcsoltban már tavaly is történt..akkor is kb. előre elképzeltem egy szituációt, és akkor is találkoztunk, és hát olyan 50 százalékban az történt, amit elképeltem, és akkor is megijesztett, most is megijesztett ez dolog. Mással sosem volt ilyen élményem.
2017. márc. 27. 23:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagytok beszélőviszonyban,

ezért nem is egyeztek meg találkozásban,

ha tehát találkoztok, az csak "véletlen" lehet.

.

Ha most elképzeled, hogy egy hónapon belül 2× is látjátok egymást, az nem a te elképzelésed következménye.

2017. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, de ebben az a durva, hogy megtörtént, amit előtte elképzeltem, csak nem egészen úgy ahogy én gondoltam. Elég furcsa véletlen, de persze biztos az. Például először is nekem be kellett mennem ehhez a városba, ahol ő lakik, ami nem kicsi és pont abban az utcában kellett lennem akkor, amikor ő is arra jött. Lehet naponta százszor elmegy abban az utcában, de én kb. két éve voltam arra utoljára, oda sosem megyek..áh, mindenképp fura volt. Még mindig nem tértem magamhoz.
2017. márc. 28. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!