Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mit vihetünk...

Szerintetek mit vihetünk magunkkal a másvilágra, ha meghalunk?

Figyelt kérdés
Néha álmomban rájövök , hogy álmodok,és el akarok onnan hozni az ébrenlétbe ottani dolgokat, sose sikerül persze.Innen van a hasonlat,a halálba mit vihetünk vajon? Lehet az élet is csak egy álom ,és a halál az ébredés?

2019. dec. 9. 21:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nincs màs világ. Csak ez a világ van. Pokol, Mennyorszàg nem lètezik. Ahogy túlvilàg sem. Ezeket a dolgokat, azért találtuk ki mi emberek mert félünk a halàltól. Nem tudjuk elképzelni, hogy mi az, hogy megszűnünk létezni. E miatt kitalálunk olyan dolgokat mint Mennyország, Pokol, szellemvilág, lélek stb. Ezek sajnos vagy nem sajnos nem léteznek. A halál után a semmi van. Pontosabban a semmi az nem van, hanem nincs. Mert ha valami volna, az már nem semmi igaz?😊 Nincs utàna semmi, de ez nem baj, éld az èleted amíg lehet, ne gondolj a halálra, ha meg eljön, akkor màr úgy sem fogsz belőle érzèkelni semmit, úgy hogy nyugi.
2019. dec. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Laca 32 Irigylem a magabiztosságodat ,hogy kijelented nincs semmi ,hisz egyik oldal se bizonyított ,se az hogy van se az hogy nincs. Régen 10 éve én is beleéltem magam mi az mikor nincs semmi ,kis gyakorlat Nem látsz nem halassz nem érzel nem létezel. Ha sikerül a beleélés borzalmas,én is ezt hittem régebben .Ha rájönnék mi volt mielőtt megszülettem tudnám mi lesz mikor meghalok. A test tuti elpusztul ,és nem támad fel.De ha csak ennyi lenne az egész akkor semmi értelme az életnek.Kell hogy legyen még valami mert ez így értelmetlen. Most a test az agy ír de ott kell lenni még másnak a léleknek ami örök.Ezért a kérdés nem is jó amit feltettem ,hogy mit vihetünk magunkkal. Inkább az a kérdés mi marad belőlünk.Én úgy gondolom mindenkiből marad valami vagy több vagy kevesebb . És itt a kulcs a kapcsolat a lélekkel ,mennyire tudunk vele egy lenni ,még az életben.És minél jobban annál több marad belőlünk ,és a lélek jobban fejlődik gyarapszik tágul. Most így érzem persze erre sincs bizonyíték.De ha hihetek egy darab vasban vagy egy aranyban .Inkább az aranyban hiszek,
2019. dec. 11. 20:32
 23/25 anonim ***** válasza:
Kedves Tatait. A racionalitás sajnos ez amit leírtam, ha fogadni kellene erre tennék, de reménykedek benne, hogy tévedek és mégis van valami utána. De jó lenne. Amúgy voltam már többször súlyos beteg, én is nagyon félek a haláltól. A remèny teljesen bennem sem halt meg. Van bennem egy észérv és egy, hogy mit szeretnék a kettő köszönő viszonyban sincs egymással.
2019. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha van másvilág, akkor időben megtudom, mi az, amit magammal vihettem

Hátulütője a dolognak az, hogy aki hisz a másvilágban soha nem tudja meg, ha nincs!

2019. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy mit vihet magával az ember! A jó szándékát, a jóságát!Becsületétis talán, bár ebben a világban senki se becsületes!

Azért voltak olyanok, akiknek sikerült!

Mahatma Gandhi biztosan az volt!

2019. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!