Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti már gondoltatok arra, hogy...

Ti már gondoltatok arra, hogy oda születünk újjá, ahol meghalunk?

Figyelt kérdés

Pl az lesz a szülővárosunk ahol meghaltunk, illetve a szülőhazánk, amelyik országban meghaltunk.

Pl ha elutazom Afrikába és ott meghalok akkor következő életembe oda születek újjá.

Szerintetek van ebben valami?



#reinkarnáció #ujjá születés
2014. dec. 16. 19:01
1 2
 1/13 Legoman ***** válasza:
47%

Ez nem igaz. De persze leszülethetsz oda is, de csak ha azt választod. Ne feledd soha sem, te akartál ide születni, abba a városba, ahhoz a családhoz, te választottad saját magadat. :)

Szabad akaratod van. Te döntesz mindenben.

Velem mikor rossz történik én azt mondom magamban:

"Én választottam ezt az életet, és nem véletlenül..."

:)

2014. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes, pl aki Afrikába született, a szegénységbe akart születni? Ezt nem értem, én biztos nem akarnék oda
2014. dec. 16. 19:12
 3/13 Ozmium42 ***** válasza:
74%
Gondolkodtam rajta, és arra jutottam, hogy nincs reinkarnáció. Oda születsz, ahol édesanyád világra hoz.
2014. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kérem csak olyanok válaszoljanak akik hisznek benne
2014. dec. 16. 19:20
 5/13 Legoman ***** válasza:
84%

Valószínűleg ő nem azért ment oda, hogy szegénységben legyen, hanem hogy jól érezze magát, vagy hogy megtanuljon valami újat.

Képzeld el úgy, hogy a világ egy társasjáték. Minden életed egy mező, és minden egyes halálod után lépsz még egy mezőt, így eljutsz pl.: Afrikába és megtanulod, milyen úgy élni, hogy nincs víz, étel, pénz stb. Aztán meghalsz és lépsz még egy mezőt, ahol megint valami újat tanulsz meg. :)

Lehet így érthetőbb. De szólj, ha nem és elmondom másképp. :D

2014. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az elméleted milyen tényekkel alapozod?
2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: értem és nagyon érdekes ez is

Utolsó: nincsenek tényeim, csak gondolom ezeket, de én hiszek a reinkarnációban és arra bizonyiték is van, méghozzá az hogy voltak már ilyen reinkarnációs álmaim

2014. dec. 16. 19:57
 8/13 Ozmium42 ***** válasza:
96%
Az álom nyilvánvalóan megbízható módja az információszerzésnek.
2014. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ezek szerint azért születik manapság mindenki kórházban, mert előzőleg ott halt meg. :)
2014. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
látom nem értetted kedves utolsó...itt nem a kórház a lényeg hanem a város, ország stb
2014. dec. 16. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!