Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy volt előző életem?...

Lehet hogy volt előző életem? Emlékem a leírásban.

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy világos barna ruhába felmásztam egy létrán több ilyen ruhás ember után, de mögöttem is voltak nem kevesen. A környezet:

Kisseb nagyobb vizes kráterek voltak amiket ágyúk rakétái okozhattak. Egyszer bebújtam egy ilyen kráter alá mert féltem hogy lelőnek. Ellenem szürke ruhás erőteljesen beszélő emberek voltak, akik valamilyen géppuskával lőttek minket. Egy ilyen szürke ruhás ember egyszer rám kiabált valamilyen nyelven. A géppuskás embert lelőttem, de akkor felrobbant valami tőlem nem messze. Majd egy társam azt kiabálta "pítőr! Dont muv! Vagy valami ilyesmit majd ez a társam fedezékbe bújt. És mikor lőni akartam akkor láttam, hogy egy szürke ruhás ember rám célzott majd lőtt, és a golyó úgy pattant, hogy megsebesített, és egy társam azt kiabálta: pítőr pítőr!

Úgy tudom hogy az első világháború idelyén az angolok barna ruhába voltak, a németek szürkében. Szerintetek egy angol katona voltam előző életemben?



#háború #puska #Reikarnácio. Angol
2019. dec. 10. 16:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tuti.
2019. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az emlék jellegéből, és erősségéből meg tudnád mondani magadnak is.
2019. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Túl sok Brian közlegény megmentését néztél.
2019. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

"bebújtam egy ilyen kráter alá"

Ezt hogyan?

Kráter = tölcsér alakú gödör.

Gödör alá bebújni igazi teljesítmény!

Történeted is annyira hihető, mint ez a tetted?

2019. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 meszike91 ***** válasza:
17%
Valószínűleg egy transznemű biszexuális gyíkember voltál az előző életedben.
2019. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha ezt álmodban láttad akkor volt egy szorongásos álmod és kész. Ha ébren láttad... na akkor irány a pszichológus mert hallucinációid vannak.

Reinkarnáció... az emberiség történelmének korai szakaszában volt olyan amikor 100 millió ember sem élt egyszerre, most 7,6 milliárdnyian vagyunk, ami 76-szorosa. Ha van reinkarnáció akkor honnan került elő, reinkarnálódott 7,5 milliárd lélek? :)

2019. dec. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hülyeségeket nem kértem 3, 4, 5 válaszolók!
2019. dec. 11. 07:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy film vagy emléknek a részlete ugrott be neked..vagy az egyik felmenőd háborúban volt és ő próbál valamit mondani fentről..beszélgess erről Istennel..mi nem tudjuk neked megmondani, te neked kell a legjobban tudnod ezt..
2019. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt hasonló álmom . Annyi különbséggel hogy én ébredés után egy évszámra is emlékeztem a csatát leszámítva . Utána néztem és valójában megtörtént . Az előtt meg biztos hogy nem hallottam róla és nem is néztem ilyen filmeket .

Sajnos ezekre nincs konkrét válasz . Bármi lehet . Meg van rá az esély hogy láthattad az előző életed utolsó napját :)

2019. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es! Végre valaki normális választ ír. A többiek...
2019. dec. 13. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!