Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti hisztek az Álmos, Álmok...

Ti hisztek az Álmos, Álmok könyvében leirásban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2018. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Random hülyeségek. Álmokat fejteni csak pszichológiai hozzáállással érdemes, nem ezoterikusan.
2018. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem iránymutatónak jók. Mivel senki sem egyforma, elképzelhetetlennek tartom, hogy lenne egy-egy univerzális szimbólum kb mindenre.

Én nem vagyok vallásos. A legtöbb álmoskönyvet viszont vallásosak írták, így gyakran random dolgoknak vallási jelentése van, amivel én értelemszerűen nem rudok azonosulni.

Vagy pl ott van Fraud, aki szerint mindennek szexuális jelentése van.

Szerintem mindenki a saját álmait tudja megfejteni, a saját asszociációi, gondolkodásmódja, jelen élethelyzete alapján.

2018. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kokohoho ***** válasza:

#3-as. Persze csak akkor, ha emlékszik rá, van érzelmi inteligenciája, kellően kritikus önképe és nem áll valami realitást torzító befolyás alatt,,,, pl. mindenkire ráhúzható, sablon hablatyokkal operáló álmok könyvéhez hasonló, áltudományos hókuszpókusz bűvöletében.


Gondolom ennyiből kiderül a válaszom is a kérdésre?!

2018. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koholmány kertitörpéknek.
2018. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!