Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy pillanatra megmozdult...

Egy pillanatra megmozdult volna a lelkem?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon rossz dolgok történek velem, elvesztettem két nagyon közeli hozzátartozómat, és nemrégiben, csak feküdtem, nem is gondolkodtam, és egy pillanatra, mintha elmozdult volna a testem oldalirányban fel, de picit más volt, mert viszont közben éreztem, hogy az ágyban fekszem, és utánna azonnal olyan megmagyarázhatatlan érzésem volt, hogy mintha be lennék zárva, ide a testembe és ezt kicsit szomorúság követte, azóta azon gondolkodtam, hogy ez mi a fene lehetett. Soha nem történt még velem ilyen

2019. dec. 30. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a lelked mozdult el hanem te magad...fizikai-asztrál-mentál,ebből a testburok csak az anyagi ruha,egyre több hasonló elmozdulást és lebegő érzést tapasztal,akinek hirtelen megszűnik a földelése,vagy traumák hatására is megtörténhet a csoda...a lényege,hogy a tudatod eddig melyik részeddel azonosult és most hova helyeződik át az énérzeted...
2019. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...vagyis igen be vagy zárva,deha felismered önmagad ebben a formában,akkor megérted,hogy a halál is csak illúzió..odaát minden elvesztetted megvár téged..
2019. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést, igen ilyen előfordul az emberrel az élete során. Ami "mi vagyunk" valójában az valamiféle módon képes a testhez hozzácsatlakozva létezni, tehát mi magunk a testet birtokba vesszük, és a testet érő fizikai hatások, annyira prioritást nyernek, hogy teljesen elfeledtetik/elrejtik/elnyomják saját magunkat. Persze a test is mi vagyunk szinte, mert annak minden porcikáját birtokba vesszük, de a test mint olyan, fizikai korlátok között kényszerű létezni, ezért is volt az a kis szomorúság és bezártság érzés, azért érezted, mert egy pillanatra megtapasztaltad milyen amikor nincs teljesen összecsatlakozva. Mikor levállunk egy kicsit, akkor vesszük ezt észre csak.
2020. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami még ennél érdekes hogy van aki meditációval, vagy halálközeli élmény által hosszabb időre is levált, és nem igazán vágyakoznak visszafele a testbe, de muszáj. Vagyis a halálközeliseknél nem mindig muszáj mint tudjuk, de a profi asztrálutazó meditálók is csak próbálják kinyújtani ameddig lehet, aztán a test visszahúz mint egy mágnes. Ezekből arra következtetnék hogy nem önszántunkból tapadtunk a fizikaihoz hanem muszáj volt valamilyen ok miatt, ha van ilyen odaát hogy "ok". Ugyanakkor lehet hogy mi akartuk ezt csak abban a valónkban még nem ismerjük fel, nem emlékszünk rá vissza, mert azt az állapotot amiben teljes megértésünk és rálátásunk lesz a dologra, csak később érjük el. Lehet hogy a testünknek amihez olyan nagyon hozzászoktunk, nem mintha hiányozna, de úgy érezzük mintha még egy kicsit a részünk lenne, szóval lehet hogy először a test teljesen meg kell hogy haljon, és csak utána leszünk jön egy megértés, amikor minden világossá válik.
2020. jan. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!