Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Átkot szeretnék le etetni, de...

Átkot szeretnék le etetni, de nem tudom, kivel érdemes csináltatni. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 23:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Levetetni
2020. jan. 22. 23:13
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
En elsosorban a muvelodest, tajekozodast, olvasast (lehetoleg szepirodalmat) javasolnam. Amint megfelelo szintre kerulsz ezekbol, rogton leesik magatol is az atok.
2020. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Rajtam is volt. Privátban megírom, ha érdekel.
2020. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó pénzért megcsinálják, ugyanott van jóslás, meg szerelmi kötés, cigánykártya és üveggömb - na meg pénzenergia, bár utóbbit te fizeted majd a kuruzslónak feleslegesen.

Tanács: mond el naponta 15x hogy nem hiszek a babonában, magam irányítom a sorsom hátha az segít, a pénzed meg költsd hasznosabb dolgokra :) (speciel az #1-es által írt kultúra nem rossz ötlet)

2020. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem ezek megfoghatatlan dolgok. Pl. nekem is mondták már, hogy van rajtam két szellem, darabját x ezerért leszedik. Na persze, én meg hülye vagyok és kifizetem. Elvicceltem, hogy akkor a szellemjeim szálljanak be a rezsibe :) azóta is élek és minden csodálatosan alakul körülöttem, ahogy alakítom, mert a magam ura vagyok :)
2020. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Ne higgyél a butaságokban mert ha ilyesmire pénzt költesz rájössz hogy átvertek és még rosszabb lesz a helyzet az önbecsülésed miatt. Kösd le magad munkával tanulással sportolással járj társaságba beszélgessetek(erről is) és minden jóra fordul.
2020. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek egy megbízható embert. Nyilván nem fogom ide kiírni az elérhetőséget.
2020. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Akkor írd le neki privátban, tádá..
2020. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Csettints kettőtt a hüvelyk és a középsőullyaddal és mondd a következőt: Mindaz, ami megszállt engem legyen fény!
2020. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Magdi segít neked :D

#RadicsPeti

2020. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!