Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lélek vándorlás, másság,...

Lélek vándorlás, másság, képek, érzések, bevillanások. Én úgy érzem nem csak ebben az életben éltem. Ti mit írtok erre?

Figyelt kérdés
Már gyerekként is más voltam,egészen másfél éves koromig vissza tudok emlékezni,tisztán emlékszem arra,mikor egy üveg tejjel szaladtam az utcán,majd elestem a szomszéd előtt.. Gyerekként nagyon sok érzés volt bennem,voltak képek a fejembe ,láttam dolgokat a fejembe,és éreztem dolgokat,majd egyre nagyobb lettem,valamivel el voltam foglalva,és jött egy bevillanás, mindössze pár másodperc,amivel igen különös mély érzelem jött,soha nem beszéltem senkinek erről, úgy éreztem nem szabad,úgy éreztem ettől vagyok különleges ,és féltem ha valakinek elmondom,ez megszűnik..Voltak igen különös megérzéseim,már gyerekként de hosszú lenne mind külön külön leírni :) ... Kicsit mesélek magamról..Nem voltam valami jó tanuló, nem érdekelt az iskola,annál inkább foglalkoztam az érzésekkel,nagyon mély érzésekről beszélek.. 6 éves voltam mikor az egyik óvoda társam meghalt,előtte este egy motor ütötte el,vele álmodtam,hogy elüti a lovas kocsi,sírva keltem,anyunak elmondtam,majd pont akkor toppant be a mostoha apám aki közölte a rossz hirt.. Amióta az eszemet tudom mindig álmodtam,és nagyon ritkán nem emlékszem arra hogy mit,pontosan,de az érzés amit kiváltott az álom bennem marad,és van hogy ez egy egész napom elront..Gyerekként a mostoha tatám molesztált, nem mertem senkinek elmondani..11 éves voltam mikor apukám meghalt,majd 13 mikor anyu,15 mama ,15 éves voltam mikor a bátyám megölték.. Bátyám halála után éreztem valami jéghideg szellőt minden áldott nap az arcomon,mintha szívóka pálcán fújta volna rám a hideg levegőt,mintha betűk lettek volna,a gyilkosa nem lett meg,mikor először éreztem megijedtem,kérdeztem hogy ki vagy te? És mit akarsz tőlem,aznap nem jött vissza,másnap mikor ismét éreztem alvás előtt, valami nagyon finom kellemes érzés fogott el ,a lelkembe éreztem hogy ő az..Nevelőknél voltam ,lelki terror alatt tartottak,nővérem is nevelt anyu halála után,hát ezekbe ne menjünk bele..Tavaly a férjem szúrt hatba,majd bele pusztultam,igen én másképp élek meg dolgokat,nagyon mélyen.. Tavaly nagyon sok kép bevillanásom volt,tényleg, vagy terigettem, vagy mosogattam,és amikor jött ez a kép,vagy kis videó,ugye jött az érzés,de akkor úgy éreztem mintha a lelkem nyílt volna meg.. Most is eléggé vissza húzódó vár nagyon érzelmes ember vagyok,de ezt nem.mutatom senkinek de lássák.. Én egy jó embernek mondom magam,nem hazudok,nem ártok másnak, inkább ahol tudok segítek,szeretem az életem,szeretek mosolyogni..Próbálok úgy élni,úgy cselekedni hogy a lelkemnek jó legyen. Tehát azért nem hazudok mert nem akarok,nem akarom magamba azt a rossz érzést,mert ettől rossznak erezném magam.. Próbáltam öngyilkos lenni,leállt a szívem,majd volt 1 operálásom, ott is.. De itt vagyok,23 éves,van egy gyönyörű gyerekem.. Voltak nagyon erős megérzéseim,mint hogy a férjem hazudik x dolgokba,éreztem a lelkembe,de próbáltam hinni neki,majd kiderült,és utána is folyamatosan hazudott,engem meg ott belül valami nem engedett,nem engedte hogy higgyek,pár hónapja a megcsalást érzem nagyon érősen,van hogy csak hétvégén vagyok vele,van hogy 12 órát távol vagyok,egy másik városba dolgozok... Pár hete munkán voltam,amikor jött ez az érzés,higy megcsal,olyan erős volt hogy hányingerem lett maga az érzéstől,kivert a meleg,tavaly is ezt éreztem de az nem megcsalás volt.. Mondta hogy vannak lányok akik körbe veszik,nézik és van hogy elképzel velük x dolgokat,és ma épp elmentünk az egyik lány mellett,és a férjem olyan furcsa érzést érzett,amit én átéreztem de a lány nézte.. Igen,képes vagyok erre,átérzem az emberek 99,99% hogy mit érez,volt hogy az exem egy szot sem szolt,és elmondtam mi baja van,és kivel.. Meglepődött..Volt egy időszakom amikor láttam az embereken valami aurát, láttam a szineket 15 -17 lehettem.. Voltak ilyen furcsaságok velem.. Nincs sok barátom,sőt... De sokan kedvelnek, és még a főnökön is külön bánik velem pedig 190 vagyunk az ő csapatába, vannak akik észre vesznek, hogy más vagyok..Ha valakit kigúnyolnak én kiállok mellette,nem állok be a sorba.. Csak elég sok ember vész körül,és néha sírnom kéne tőlük,hogy milyenek,elcsodálkozom higy hogy tudnak ilyen lelketlenül élni, hogy miért nézik azt hogy másnak hogyan ártsanak.. A lélek vándorlás,szerintetek ezek a dolgok mi mást jelenthetnének? Néha olyan idősnek is érzem magam,pedig 23 vagyok,de a lelkem..Ugy érzem sok mindent megélt már..Gyerekként volt egy majdnem vagy lehet minden napi látomásom,hosszú raktár, de sötét,és szűk,ott történt valami. Ahol születtem, van egy épület,a jelen életembe soha nem voltam bent,régen bezárt,de tudom hogy néz ki belül... Mindent tudok mi hol van,vagyis akkor volt,ilyenkor sírni tudnék,valami ott van a lelkembe,és erősödik,minden több és több minden tör elő bennem.. Remélem érthető voltam,nem kamu,igen kicsit kapkodtam,nemrég értem haza a munkából..

#másság #lelki terror #lélekvándorlás #öregnek érzem a lelke #sok trauma
2020. jan. 29. 01:02
 1/9 A kérdező kommentje:
És még csak annyit tennék hozzá,hogy a.lehtobb bevillanás a képek,család egy másik család nem az enyém,boldogok voltunk,talán a 60-70,80 évek.. A ruhákból ítélve,és a fényképező amikor fényképezték a családot a ház előtt.. Ott voltam és látom magam.. Mikor a férjemmel össze jöttünk,én éreztem ezt,hogy így megfog bántani,pont ezt éreztem de mikor megtörtént sokkal erősebb volt..
2020. jan. 29. 01:24
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Sol erőt a fejlődésedhez. Kelleni fog, remélem a jó ösvényt választod.

A helyedben azon igyekeznék, hogy elfogadjam az emberi gyarlóságot és fejlettlenséget. Azért is vannak ilyen külvilág érzékeléseid, hogy szembe tudj nézni a benned lévő fájdalmi reakcióval, amit a külső dolgok katalizálnak.


Azt írtad idősnek érzed magad. Nos még van kb ugyanennyid hátra e síkon, amennyit eddig éltél itt.


Ha szeretnél még valamit, privátban tedd meg.

Szeretlek.

2020. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy álomban élünk. Bármit érzel vagy gondolsz, az az álom része, és te tévesen az álommal azonosítod önmagad. Te semmi nem vagy, amit tapasztalsz, te az vagy, AMI tapasztal. Meghatározhatatlan, behatárolhatatlan, megfoghatatlan. A csendes figyelő.
2020. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem.
2020. jan. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

OFF


3


"csendes figyelő"


Lógtam én is ezen a szeren, de szerintem sokszor jobb bennelenni a dolgokban és átélni, mint csupán megfigyelni. Azóta csak egy szellemi divatnak tekintem ezt. El akartak menekülni az élettől, azért találták ki ezeket a dolgokat..


"a látó önmagában nyugszik"

annyi, hogy saját isteni (=illuzórikus) voltát felismeri ... ennyi

2020. jan. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit sem kamu... á nem, abszolút nem az. Inkább aludjál ilyenkor, ne ilyen hülyeségeket irogas ki.
2020. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!! Figyelj,nem kell hinned ebbe,nem kell kommentálni,nem kötelező,de ezek igen is történnek velem,és történtek velem..
2020. febr. 3. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

Csendes figyelőként létezni, vagyis az egótlan tudatállapotot megvalósítani a legnagyobb boldogság, béke a világon. Addig nem is élhetsz teljes életet, amíg nem vagy képes csendes megfigyelőként jelen lenni.

2020. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én úgy érzem nem csak ebben az életben éltem."

Érzésed valós és elfogadható, hiszen most is két világ lakója vagy: egy valósé és egy elképzeltté.

.

"van egy épület,a jelen életembe soha nem voltam bent,régen bezárt,de tudom hogy néz ki belül... "

Csak kíváncsiságból kérdem:

ha soha nem voltál bent, honnan tudod bizonyosan, hogyan néz ki belül?

.

A lélekvándorlás (reinkarnáció/újjászületés) klaasszikus tanai szerint az újbóli születést az előző életí(ek) feledése előzi meg.

Ennek alapján fentartom válaszum első mondatában megfogalmazottat.

2020. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!