Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létező dolog a...

Szerintetek létező dolog a lélek vándorlás (reikarnáció, újjászületés)?

Figyelt kérdés

És,ha igen szerintetek minden ember, vagy csak egy bizonyos számú embernél fordul elő?


Bár én nem hiszek benne és remélem nem,illetve hogy csak egy élete van minden embernek.(ez csak az én véleményem).


És mi a ti véleményetek?



2018. okt. 26. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Becsapás, és hazugság, egy teljesen más dolog elrejtése a függöny mögött. Ezt a célt szolgálja.

De a valóság nagyon nagyon más, mint amiben az ezosok hisznek. Viszont elismerem, hogy sátán egyik zseniális trükkje, amivel az emberek látását, és érzékelését hibernálja, hogy ne kutakodjanak tovább, hogy mi is ez valójában, ami ezeken folyik.

2018. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fanatikusok kontra atom materialisták ... Az ember mindent nem tud sőt millió dolog kimarad neki fogalma sem lesz az élet teljességéről valóságárló . Annyit teszek hozzá minden körfolyamatok eredménye és ciklikus törvények uralják a rendszereket tudományok által vizsgált területeket rész egységeket .Miért kivétel ez alól pont csak az ember ? Azt sem tudjuk objektív mi kik vagyunk arra sem emlékszel 5 napja miket tettél mit gondoltál .
2018. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Én nem hiszek benne, de mindenkinek szíve joga eldönteni, miben hisz.
2018. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Már a mostanit megelőző harmadik életemben sem hitte benne.
2018. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Létezik reinkarnáció.Most szabad megijedni.
2018. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

#5 igazából, még ha félnék a reinkarnációtól, sem ijednék meg...

Tudod... Valakinek több kell egy névtelen ember véleményénél az interneten, hogy elhiggyen dongokat.

De mint mondtam, mindenkinek joga azt hinni, amit akar.

2018. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
dolgokat*
2018. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem neked szántam
2018. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Keress fel egy hipnoterapeutát, Magyarországon is akad bőven. Aztán vegyél részt egy reinkarnációs utaztatáson, vagyis regressziós hipnózison. Ha mindez sikerül,akkor majd eldöntheted jómagad,hogy valóság a reinkarnáció,vagy mese. Én megtettem, most pedig nyomozok,neveket.történelmi adatokat,tényeket gyűjtök. Lehet évekbe fog telni,mire valamire jutok, vagy talán semmire.Mindenképp kézzel fogható bizonyitékot szeretnék magaménak tudni
2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Viszonylag értelmes világ- és teremtésmodellnek tűnik az, amely a reinkarnáció és az újjászületés tanait tartalmazza. Ezen modellek megokolják azt is, hogy miért és hogyan törlődnek előző életek emlékei, valamint hogy mely részünk -hadd fogalmazzak így- a "halhatatlan".


A magánvéleményem az, hogy abban a modellben higgy, ami számodra kezelhetőbb, ami nem okoz diszkomfort érzetet.

2018. okt. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!