Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik a vonzás törvénye...

Létezik a vonzás törvénye vagy mindenki azt kapja, amit érdemel?

Figyelt kérdés
Ha én pl előző életemben megcsaltam minden partnerem, akkor a mostani életemben ne is álmodjak normális barátról, mert ebben az életben az a büntetésem, hogy engem is mindenki atfog verni? Vagy bevonzhatok magamnak normális partnert?L
2020. febr. 19. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Te a vonzás törvényét a karmával kevered össze.
2020. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az miért evidencia a kérdésben, hogy a vonzás törvénye "hitkörébe" létezik reinkarnáció? Mert erről még sehol nem hallottam.
2020. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert hiába akarok valamit bevonzani, de mondjuk bunhodnom kell az előző életben elkövetett dolgok miatt. Akkor ugysem kapom meg a jót.
2020. febr. 19. 12:17
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Neked valami nagyon nagy katyvasz van a fejedben ezekről.


A karma meg a reinkarnáció a keleti hitvilághoz tartozik, a vonzás törvénye meg nyugati new age. Kevered a szezont a fazonnal.

2020. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Bár ahogy nézem ebben mindenféle vallás elemei össze vannak kotyvasztva. Akkor figyelembe sem vedd amit írtam.


A legtisztább az ha nem hiszel irracionális nonszensz dolgokban.

2020. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Bűnhődés, büntetés nem létezik. Csak ok-okozati összefüggés. Senkivel nem történik véletlenül semmi. Mindennek oka van. De ez nem büntetés! Lélek szinten mindenki jóváhagyja azokat a lehetőségeket, amiket itt az anyagi világban át él. Több lehetőséged van. Eleve elrendelés (sors) valójában nem létezik. Ez buta tévhit. Mindig van választási lehetőségünk! Figyelj, értelmezz, aztán dönts, mi lenne neked a legjobb...
2020. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Foxer válasza:
67%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés.
2020. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem "kapsz". Meg kell dolgoznod érte. Különben nem lesz neked. Se barát, se partner, semmi.
2020. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Bevonzás nem létezik. Azt kapod amiért megdolgozol. Ennyi. Ez működik az esetek 100%-ában. Akkor mi a gond?
2020. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Te a vonzás törvényét a karmával kevered össze."


Szerintem nem keveri össze őket - nem véletlenül szerepel kétszer a "vagy" szó a megfelelő helyen.

2020. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!