Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan alkalmazzátok tudatosan...

Hogyan alkalmazzátok tudatosan a vonzás törvényét? Légyszi ne olyanok írjanak, akik szerint hülyeség. Elfogadom, hogy nem mindenki hisz benne és tiszteletben is tartom, de most azokra vagyok kíváncsi, akik alkalmazzák.

Figyelt kérdés

Nem olyan régen kezdtem olvasgatni, videókat nézni a témában, de arra eddig nem sikerült választ kapnom, hogy hogyan kell tudatosan alkalmazni.

Nekem eddig sikerült bevonzanom dolgokat, de soha nem direkt, ezzel a szándékkal.

Pár példa:

Kiskoromban nagyon nagyon tetszett egy bizonyos autó. Sokat gondoltam rá, hogy ha felnőtt leszek, olyanom lesz. Aztán az lett az első kocsim (persze 20 évvel később már nem volt olyan menő 😃). Nem direkt vettem azt, csak mikor már megvolt, akkor jutott eszembe, hogy gyerekkoromban mindig erre gondoltam, hogy majd ilyenem lesz.


Egyszer egy külföldi nyaraláson futólag találkoztam egy férfival, aki nagyon tetszett. De nem ismerkedtünk, meg semmi. Viszont soha nem tudtam kiverni a fejemből, 2 éven át mindig gondoltam rá és arról ábrándoztam, hogy egyszer egy pár legyünk. Aztán újra ott nyaraltam, megint találkoztunk, összejöttünk és most ő a férjem 😃 Pedig erte elég kevés esély volt így, hogy nem is egy országban éltünk.


Volt még sok ilyen, most nem írom le mindet, a lényeg, hogy biztos vagyok benne, hogy működik, de nem tudom, hogyan kellene tudatosan használni. Tud valaki segíteni?


2018. nov. 28. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán lehet ezt elmagyarázni.Érezned kell.És persze tenni is kell érte.
2018. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
hülyeség? ez egy törvény az , hogy sokan nem értik meg AZ NEM JELENTI AZT HOGY NEM LÉTEZIK
2018. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Bocsi, de ez nem hit kérdése. Vagy létezik valami, vagy nem. Az élet sajnos nehéz. Inkább menj és csinálj valami hasznosat!
2018. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Átérzem, ami történni fog. Arra figyelek, ezzel energiát ültetve bele.
2018. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
lényegében arról szól hogy amit nagyon akarsz arról sokat fantáziálsz gondolkodsz majd a gondolatokat cselekvés váltja fel szépen elkezdesz dolgozni azon hogy meglegyen az a dolog ilyen egyszerű!
2018. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira megörültem, hogy van még így valaki, hogy írtam egy csomót, de elég zagyvaság lett. :D Magyarázatot én se tudok, csak tapasztalom, a megálmodással együtt. :)
2020. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye arról szól, hogy pár gátlástalan ex-MLM-es amcsi gyökér alaptőke, meg hozzáadott érték nélkül akart meggazdagodni, a hiszékeny, megkeseredett, kereső, de azért lusta emberekből (akárcsak a tv shop, az EZO-tv, meg minden ilyen f0s). Fogtak egy tök általános dolgot, egy kis pszichológiát, aztán rá varrtak, egy olyan mágiát, ami mint minden mágikus dolog körülöttünk, természetesen direktben nem érzékelhető.:)



Tele van ilyenekkel az USA, meg a legtöbb "fejlett" ország.



Hitgyüli, Szcientológia, TVsámánkodás, mindenféle skype-os 100000Ft-os reiki, auramasszőr, meg csakrahidegburkuló tanfolyam. A titok ennek csak egy verziója. Ugyan ebbol élnek a Jehovák, a hitgyülisek, meg minden szekta, akik vasárnap a focipályán a fröccsöntött székben rezegnek valami nyominger keresztényrockra. Ha Istennek van füle, azok tuti a pokolra jutnak.



Az Ostobaság gazdaságunk mozgató rugója, nem a szén, vagy az áram, vagy a víz. A társadalmat nem kell körmönfont módszerekkel manipulálni, elég okosan 1-2 dolgot beszúrogatni, abba az éktelen nagy marhaságba, amit itt neten kitalálnak az emberek. Azok meg egymásnak kölcsönösen elhiszik a hazugságot, kéz kezet mos alapon.



A vonzás törvénye = "az akarom, tehát teszek érte" + "Neofelvilágosult mégis vallási bullshit" + "kvantumfizika" + "szép fogú amcsi statiszták"



De ha igaz akkor, meg tök örülök, hogy egy csávó, csak akkor segít nekem boldognak lenni, ha leperkálok neki 4-5 ezer forintot. Kíváncsi vagyok melyik vallás, mennyiért nyomja most épp a megüdvözülést."

2021. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!