Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az az ember, akinek a neve...

Ki az az ember, akinek a neve a legrégebb ideje maradt fent?

Figyelt kérdés
Kinek a nevét ismerjük még a mai napig az emberiség "hírességei" közül, aki már régóta elhunyt? Úgy értem, pl. Jézusra kétezer éve emlékezünk, valakire akár 3-4 ezer éve is. De ki a legrégebbi?
2016. aug. 23. 22:34
 1/2 anonim válasza:
Hát, ha vallási nézetben érted akkor mondjuk Ádám, de ez sok mindentől függhet, biztosan más vallásoknak is vannak ilyesmi feljegyzései. Ha történelmi szempontból, akkor nem tudom. Neten biztosan kiad majd valamit... Keresgess! Írj be ilyesmiket hogy az első feljegyzett személy vagy nemtudom... Habár a vallás és a töri sem biztosan zárja ki egymást, hisz vannak olyan esetek amikor a kettő összeforr... ;)
2016. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia egyes vagyok! Én azt találtam hogy kb i.e.3000- ben, valami Kushim nevű emberke volt az első feljegyzett :D
2016. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!