Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan talaljam meg a mas...

Hogyan talaljam meg a mas testbe reinkarnalodott paromat az elozo eletembol?

Figyelt kérdés

Az az erzesem,hogy egy masik ember voltam.az elozo eletemben, akinek volt egy parja.de meg nem talaltam meg.

Mivan ha o most egy macska formajaban reinkarnalodott. Erezni fogom ha megpillantom



2020. márc. 16. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy koronavírus formában reinkarnálódott. Ha eleget sétálgatsz nagy tömegben, könnyen elkaphatod!
2020. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
szerinem először egy pszichiáternél kutakodj
2020. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kérd egy szakember segítségét, fordulj pl. mágusokhoz, vagy látnokokhoz.
2020. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Soha ne is keresd és ne is találd meg.
2020. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
44%
Ezt a kérdést nem értem!
2020. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
16%
Amugy is előző élet nincs mennyország van és ott örök élet!
2020. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Hol szerezted azt a félrevezető infót, hogy előző életedbeli pároddal egyszerre reinkatnálódtál?

Lehet, ő még a "köztes létben" van. még akár több száz földi évig.

.

"ha o most egy macska formajaban reinkarnalodott" - akkor lehet, hogy valakinek fontos és szereti.

Félnie kell, ha netán ágyi poloskaként lett új élete. Megtörténhet, hogy épp ze fogod agyonnyomni.

2020. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne mondj ilyet!

Biztos hogy nem

Ereznem hogy O az!!!

2020. márc. 16. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Állatként tudomásom szerint nem lehet reinkarnálódni emberi léleknek. Ennek az egésznek így nincsen értelme, mert tudni kéne, hogy ki voltál akkor. Ezt pedig nagyon nehéz megtudni. És az is lehet, amit már valaki írt, hogy ő még nem is reinkarnálódott.
2020. márc. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Nézd a jó oldalát: ha most pl. poloskaként összegyúrod, akkor még megszülethet gyorsan emberként és egy olyan 19 év múlva már szexelhetsz vele. Pl. a fiatal, kitartott szeretőd lesz vagy ilyesmi, a sugar babyd, te meg a sugar mommyja vagy daddyje.
2020. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!