Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Talalkoznatok-e ujra reinkarna...

Talalkoznatok-e ujra reinkarnalodott szerettetekkel ha tudnatok hogy ő az?

Figyelt kérdés

Biztosan van olyan ismerosotok aki elhunyt. Ha tudomasotok lenne arrol hogy ujjaszuletett - pl a szulei megkeresnenek mert a negyeves kislanyuk allandoan arrol beszel hogy itt es itt laktam ez es ez volt a baratom/baratnom stb, es megdobbenve meg is talalna a leras alapjan... Talalkoznatok e az illetovel?

Fura kerdes ez mert en pl nem tudom mit tennek. Nyilvanvaloan az elhunytat latnam benne.

Mondjuken szemely szerint boldog lennek, mert egyreszt bizonyitek lenne arra hogy a kapcsolatok nem halnak meg , de masreszt meg az elhunyt szemelyiseget sajnalnam.

Vajon mennyire kellene ehhez "meghasadni agyilag" hogy egyben maradjon a ember, mert azert ez eleg durva lenne meg talan ugyanolyan sokk lenne mint magat a halalt feldolgozni.


2015. febr. 11. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A személyiség halandó. Mikor az ember teste meghal, azt nem sokkal a személyiség is követi. Bizonyos részei esetleg megmaradhatnak, de már nem fognak kötődni a lélekhez, ami érintett a gyakorlati reinkarnációban. Ha valaki a következő életben emlékszik az előzőre, az nem azért van, mert a személyisége is újra testet öltött volna. Az a személy, aki egyszer meghal, nem épül fel újra más testben. Hiába keresnéd a jellegzetes vonásokat a reinkarnálódott gyerekben, csak az emlékek utalnának rá, hogy egy hozzátartozód volt, és néhány alapséma, ami ebben az életében is működik. Nem szabad elfelejteni, hogy egy elhunyt személyisége egy egész életen át érlelődött, ami nem megismételhető. Csak akkor lenne ugyanaz, ha ugyanazok a tapasztalatok halmozódnának fel. Tehát hiába is keresnéd, csak egy okos kisgyereket látnál, nem a szerettedet.

Személy szerint én szívesen találkoznék azokkal, akiket régen szerettem. Erre a karmikus kötelékek alapján jó esély van, mert a családok hosszú generációkon át együtt maradhatnak testvérből szülő, házastársból apa, vagy anya, szülőből nagyszülő lesz, és így tovább. Ahogy épp a karma diktálja. Azok, akikkel most élsz vélhetően régen is közel álltak hozzád. Az esetleges gyermekeidben megeshet hogy rég halott rokonid öltenek testet. De ettől még nem lesznek ők maguk. Új emberek lesznek. Másért fogod őket szeretni.

2015. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 viktorvarga ***** válasza:
23%
ne nevettesd már ki magad
2015. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem!
2015. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2015. febr. 16. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy találkozol is,csak nem tudsz róla, hogy ő az. Nem véletlen, hogy az emlékek az új életben "el vannak temetve". Ha még feladatotok van egymással találkoztok amúgy is, ha nem , akkor nem. Van olyan ,hogy elhunyt nagypapa lelke az egyik gyerekedben vagy rokon családban születik pl. újjá és lesznek dolgok, amik nagyon emlékeztetnek a személyiségére, néhány szokására, de akkor is sokkal komplexebb, más személyiség születik meg, hiszen még több élet tapasztalata van a háta mögött, már Te sem vagy ugyanaz, mint pár éve. Mikor emberi testbe újraszületik valaki mindig körül veszi az új életében egy két korábi ismerőse, lesznek persze új szereplők is. De két lét között általában sok év telik el újjászületésig. Ha 50 év sem telik el, akkor nagyon sietett újjászületni, mert félbehagyott valamit ami nagyon zavarja. Akinek valamiért nem törlődtek teljesen az emlékei az sokáig nyughatatlan lesz, mindig keresni fog valamit, de az ilyen igen ritka. De ha emlékezne és megtalálna én találkoznék vele, így ő megnyugodna én meg egy ritka élménnyel lennék gazdagabb, sokkot biztosan nem kapnék. Szerintem ez esetleg pont közelebb vinne mindkettőnket a feladatunk megoldásához, mert rájönnénk mi maradt félbe és mért találkoztunk megint.
2015. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú, na kedves utolsó ez egy minden igényt kielégítő válasz volt , koszonom
2015. febr. 18. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!