Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt hallottam valahol, hogy...

Azt hallottam valahol, hogy van egy japán legenda, miszerint annak az arcát viseled akit a legjobban szerettél előző életedben, tudtok erről többet?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam erről, de az interneten nem találok semmit róla. Lehet nem is létezik ilyen legenda?

2020. máj. 1. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legendák azok legendák, a karma meg karma.
2020. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Lehet van de lehet nincs. Nem feltétlenül létezik valami csak azért mert fent van a neten. Vedd például a sok konteós hülyeséget :D

Viszont ha van is ilyen legenda az legenda is marad mert még arra sincs semmi bizonyíték hogy lenne reinkarnáció.

2020. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
TikTok?
2020. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a japán "elveszítheti arcát", akkor náluk lehet valóság ez a legenda.
2020. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Japánok mi d ugyan úgy néznek ki.
2020. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak szerettem volna olvasni róla többet, nem mondom hogy el is hiszem, vcsak érdekesnek találom. Amúgy igen, tiktok 😅
2020. máj. 11. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Japanul rakeresve semmit sem talalni rola, ugyhogy szerintem nem letezik ilyesmi. Amugy sem hallottam meg semmilyen reinkarnacios temaju japan legendat, szoval szerintem nincsenek erre raporogve.

Meg amugy eleg hulyesegnek hangzik. Ha egy csaladban a lany hasonlit nagyon az anyjara, akkor elozo eletukben ok ket nagyon hasonlo arcu not(?) szerettek legjobban? Akik meg ugyanazt az embert szerettek, ok egypeteju ikrekkent szuletnek ujja? Ha valaki nagyon ronda arccal szuletik, olyan ronda arcu valakit szeretett legjobban elotte? Meg legendanak is eleg valoszinutlen.

2020. máj. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igazán szép japán legenda, az az alapja egyebekként az hogy ha két ember úgy lesz szerelmes egymásba hogy azt érzik mintha mindíg is ismerték volna egymást, vagy szimplán úgy szeretsz meg valakit hogy ezt érzed, akkor ez lehet a háttérben vagy valami hasonló, nem igazán fogtam fel mert akkor még nem volt valami jó az angolom, amúgy Az eltűnt idő nyomában c. Könyvben van, valahol 700 valahanyadik oldal környékén. Szerencsés keresést:))
2021. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!