Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki voltál előző életedben,...

Ki voltál előző életedben, szeretnéd tudni?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekelne ki voltam, hogy néztem ki, milyen voltam. Kíváncsi vagyok hasonlít a mostani temperamentumom, gondolkodásmódom az előző életemhez.

2018. aug. 14. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Én pontosan tudom is. Szabad parasztember voltam aki otthon dolgozott boldogan, stresszmentesen és elégedetten. Az úgynevezett epigenetika szerint a DNS-ben tárolt információt még a nagyszüleinktől is örököljük. És a nagyapám valóban egy boldog és viszonylag módos parasztember volt. Tán ezért érzem magam a természetben otthon. Nekem a luxusnyaralás az például a határ és Bécs közti nemzeti parkban történő kerékpározást jelenti a jó levegőn. A nagyapám minden évben gyalog ment el a Máriacelli búcsúba. Biztos vagyok benne, ahogy az epigenetika is állítja, hogy az őseinktől is örököljük a DNS-ben tárolt infókat, élményeket, életmódot.
2018. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 leértékelt ***** válasza:
40%
Honnan a f***omból tudjam?!
2018. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert nem is hiszek abban, hogy volt előző életem. De ha lett volna,semmi jelentősége nincs a mostani életemben.
2018. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Az se biztos hogy volt, de ha ilyen mégis van akkor jó lenne tudni. Nekem egyszerűen nem fér a fejembe hogy ilyen van. Ha például a lelkünk másik lélekbe vándorol és elveszti minden tulajdonságát akkor ez az egész értelmetlen. Elvégre azért vagyok én én mert külsőleg és belsőleg eltérek másoktól. Ha mindkettő lecserélődik akkor ennek mi értelme?
2018. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Én pontosan tudom, ugyanaz voltam, mint ami te is és mindenki más is: egy petesejt.
2018. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak internetes oldalon tudtam meg, ki voltam. Csak az az érdekes benne, hogy világéletemben vonzódtam Egyiptomhoz. Én lepődtem meg a legjobban, amikor kiadta az a bizonyos honlap, hogy előző életemben Szfinxvadász voltam. Csak az érdekesség kedvéért írtam le, hogy vagy véletlen egybeesés, vagy esetleg van benne valami, amit soha nem fogok megtudni.
2018. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Én egyszer Atlantiszon életem, vezető nagy hatalmű pap voltam. szolgáltam Napoleonnal is és részt vettem J.von Mengele kutatásaiban is.


Minden életben tudós vagy uralkodó voltam szinte

2018. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni hogy hogyha a lelkünk másik testbe vándorol csak b a l f a s z vagyok :D
2018. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
#2: Nem tudod, hogy szeretnéd-e tudni?
2018. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha volt előző életem, akkor azt hiszem, igen.
2018. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!