Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van innen bárkinek is halálköz...

Van innen bárkinek is halálközeli élménye?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Van
2020. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
nekem 2x volt.
2020. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
42%
Mármint most?
2020. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer túl messzire úsztam be egy tóban amikor gyerek voltam, elfáradtam és hirtelen a végtagjaim nem mozogtak tovább. Ha akkor nincs a közelben egy idős házaspár egy csónakkal akkor már nagyon régen halott lennék.
2020. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
92%
Engem egyszer elütött egy autó és akkor láttam magam kívülről ahogy ott fekszem. Biztosan a fejemre mért ütéstől volt, koponyaalapi törésem is lett többek között. Alvásparalízis során is haluztam már ilyet, lehet azért is ismerős volt a kép az agyamnak.
2020. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%

Velem többször is volt ilyen, olyankor mindíg kivülről látom magam és látom, hogy honnan jön a veszély és mintha nem is én cselekednék, hanem valaki irányítaná a testem. Ez arra is értendő, hogy nincsennek macska szerű reflexeim, de volt már mikor pl zebránál rossz fele fordult az egyik néni aki rálépett még a gázra is én meg láttam magam, hogy ott állok majdnem a zebra közepén és bal oldalamról jön az autó, holott én balra néztem szóval semmiképpen nem láthattam, mégis láttam és hátra ugrottam, hogy miért azt nem tudom, én magamtól biztos előre mentem volna a járdaszigetre és nem hátra, de ennyi volt a szerencsém, hogy hátra ugrottam és nem előre, mert mivel szabálytalanul hajtott be, ezért félig a járdaszigeten ment.


(Hogy értsétek mi a szabálytalan jelentése. Kb egy körforgalmat képzeljetek el és ugye én az út egyik oldaláról megyek át a másikra, közte van egy járdasziget. Én ugye néztem azt az utat ahol forgalomra lehet számítani, senki nem volt az úton ezért kiléptem, majd hatalmas gázfröccsel a néni bevágódott valamiért a neki szembemenő sávba, mintha el akarna szándékosan ütni.

A kb körforgalmat azt azért írtam kb nek, mert nem rendes körforgalom volt, hanem ilyen egyirányúsított érdekes utca (utca rendszer) amiben körbe lehet menni és vannak kijáratok ugyan úgy. Ahol én mentem át az pont egy egyenes jól belátható rész. Mikor elnéztem balra (ahonnan a néni jött) senki nem volt, majd elnéztem jobbra és senki nem volt, ezért kiléptem, ekkor vágódhatott ki a néni a kanyarból, kb 20 méterre a zebrától és szinte biztos, hogy nem 50el ment.)

Ez csak egy példa a sok közül.

2020. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Baba koromban műtötték a szívem, arról vannak emlékfoszlányaim.
2020. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem van. Más kérdésnél már kifejtettem szóval kutass az oldalon.

Lényegében voltam a legmagasabb dimenzióban, végtelen testvérrel, istennel.

2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
2016ban ott voltam a brüsszeli reptéren a terrortámadásnál pár perccel a robbantás előtt checkoltam be.
2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Némelyik kérdésnél közel vagyok ahhoz, hogy halálra röhögjem magam.
2020. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!