Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan ember, aki élt...

Van itt olyan ember, aki élt át halálközeli élményt? Vagy bármilyen más forrásból, de tudja - tehát nem csak HISZI, hanem TUDJA -, hogy mi van a halál után?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Éltem át fulladás közeli élményt, amikor szabad strandon elsodort a víz és jött egy folyami hajó, és elkezdett lehúzni az áramlat a víz alá.


Volt, hogy egy autós elütött többször egymás után és azt hittem ott maradok.


Ezek halálfelelmek voltak, amik halál közeli élmények. De nem biológiai halál utáni élmények, amiből újra élesztettek.

2016. dec. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki már állt a sínek MELLETT, amikor elszáguldott ott a gyorsvonat, még nem utazott AZON a vonaton!

Akinek volt halálKÖZELI ÉLMÉNYE, MÉG nem VOLT halott!

Aki TUDJA, mi van a halál után, az még él.

.

Én meg fogom tudni, mi van a halál után (de nem fogom elmondani senkinek!), ám aki hisz a halál utáni létben, soha nem tudja meg, ha az nincs!

2016. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

visszahoztak.

odaát fényesség van. Béke. Nem volt egóm. nem számított itt mi van.

2016. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Duenna ***** válasza:
66%
Van élet a halál után. Azért, mert testünket a lelkünk tartja életben. A testünkben ökrök életű lélek lakik. Ha valami oknál fogva (például baleset, betegség utáni halál miatt) a lélek kiszáll a testből, akkor csak a test hal meg, a lélek tovább él, látja a saját testét, de akkor őt ez már nem érdekli, megyen vissza a lélekdimenzióba, mert a léleknek az az igazi otthona. Mélymeditációval meg lehet tanulni, hogyan lépjen ki a lélek a testből, ezt úgy hívják, hogy asztrálutazás az asztrálsíkon (vagyis a 4.-ik dimenzióban).
2016. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass channelingeket, ők szoktak ilyesmiről beszélni.

Seth például meggyőzőnek tűnik. Ő elég részletesen kifejti, mi van a halál után, aztán vagy elhiszed, vagy nem.

Lsd. www.seth.hu

2016. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen volt egy balesetem, akkor lepergett életem filmje, de nagyon részletesen, talán inkább olyan volt mintha mindent újra éltem volna, de közben az idő nem telt, mintha megállt volna, a következő pillanatban pedig minden részévé váltam, a másik szobából felém rohanó nagyszüleimet és a gondolataikat is láttam, és a körülöttem lévő tárgyakban is benne voltam, mindent éreztem, aztán újra a szemeimen kersztűl láttam, és nem értettem hohy mi történt, és más sem tudta megmondani nekem hogy mi történhetett, de 8 éves gyerekként megváltoztam és egy fajta keresésbe kezdtem, hogy ki vagyok valójában és mi az élet értelme. A következő élményem nemrég volt, A most hatalma c. hangoskönyvet hallgattam, majd a szerző youtube videóit kezdtem el nézni, közben találtam egy Mooji jelenlét gyakorlatot, amitől hirtelen közvetlenebbnek éreztem mindent, aztán amikor másodszor is megnéztem ezt a gyakorlatot, akkor hirtelen testen kívülre kerültem, egy pillanatig döbbenetes volt a testemet kivülről látni, de azonnal ráébredtem hogy valójában AZ vagyok aki a testét látja, tehát AZ aki kivül van, ugyanakkor megállt az idő, vagyis megértettem hogy nincs idő, minden csak VAN, VANSÁG VAN, megértettem hogy az egó amivel minden ember azonosul az nem a valódi énünk, és valójában az élet értelme felébredni az emberi anyagi testben lélekként, és hogy a halál az valójában csak visszatérés a forráshoz, az örök létező formátlan tudathoz, formátlant úgy kell érteni mintha üres lenne, nem anyagi, ez az anyagtalan tudat, teret hoz létre az anyagból hogy tapasztalni és fejlődni tudjon, az emberben megéli az anyagi világot, majd visszatér mindaddig, míg egyszer az anyagi világban is tudatára nem ébred.
2018. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
#6.WOW.
2020. máj. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!