Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a reinkarnáció valós,...

Ha a reinkarnáció valós, akkor nem mindig ugyanabba a személybe kellene beleszeretnem?

Figyelt kérdés
és nem minden életemben ugyanazt a munkát kellene csinálnom, nem mindig csak egyhez lenne érzékem? Vagy ha most profi zongorista vagyok, akkor minden elozo életemben profi zongorista voltam? és amilyen embereket most magamhoz vonzok olyanokat vonzottam a multamba is?
2020. máj. 15. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy mindennek oka legyen. Valamiért a szemednek és az agyadnak tetszik a tetovált férfi látványa ennyi. Nincs ebben semmi több
2020. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha a reinkarnáció valós akkor elméletileg ugyanabba a lélekbe szeretnél HA nem lenne megírva még több szerelmed. Mert ugye nem csak egy van. Hanem van egy lélekcsalád, amibe ezek beletartoznak. Egy ilyen család kb 10-12 lélekből áll abból mondjuk 3 is lehet a pasid. DE még mindig ott van az amikor arról beszélünk, hogy egy lélek ketté vagy többé szakad, hogy egy lélekként több testben tudjon fejlődni és tapasztalni.


Ha előző életedben volt egy szerelmed mondjuk 1760ban. Meghaltatok, lehet úgy dönt, hogy neki már elég volt, neki már megvan minden tapasztalata ő már nem megy. Ekkor jönnek újak és újak. Egyébként a lelki világban mindenki testvér és mindenki szereti egymást, bölcsek és fejlettek. Azonban a Földi szerelem érzés csak egy illúzió. Nem létezik szerelem. Ahogy a lelkek között nincs nem sem.Tehát jóformán mindenki unisex és meleg.

2020. máj. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!