Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit gondoltok, lehet összefüggés?

Mit gondoltok, lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hetes terhes vagyok. Anyukám nagynénje pénteken hunyt el.. Néhány esetben láttam már ilyet, hogy egy rokon meghalt, de közben családtag gyermeket várt. Tehát akik hisznek ebben mit gondolnak előfordulhat, hogy a nagynéninek menni kellett, hogy nekem lehessen gyermekem vagy a lelke majd újjá születik nálunk? Érdekes dolognak tartom ezt, hogy ilyenek előfordulnak. Kérem csak olyan válaszoljon, aki hisz az effélében.

2020. máj. 25. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
5 hetes már a kis lélek, a fogantatástól "ott van" és percről percre változik.. a néni meg pár napja lehelte ki lelkét. Nem is "azonnal" születik újra, és nem is tudható hová - tehát az idő miatt nem lehet.
2020. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nincs semmi összefüggés és ezt fogadd is el mert szegény nyerekednek lesz rossz ha azt hiszed hogy ő az anyukád nagynénjének a reinkarnációja vagy bármi ilyen baromság
2020. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából én alig ismertem, nem tudnám hozzá hasonlítani, akkor sem ha akarnám,néhányszor láttam csak. Csak furcsa egybe esésnek gondolom, de aki nem hisz ilyesmiben az minek válaszol? :D
2020. máj. 25. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Én azértz válaszolok mert meg akarlak óvni téged is és a gyerekedet is attól hogy valamilyen tévhitben éljétek le az életeteket ami esetleg még rosszat is tesz veletek.
2020. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Az idő miatt ez valóban nem lehet

De a családban volt már

Számomra nagyon durva esemény a gyereke aki még alig tudtak beszélni játszottak és monda a kislány hogy ő már nem lesz babája mert már szült egy kis fiút akit Péternek hívnak

A kislány nem tudta hogy neki a nagy nénije meghalt, és volt egy fia Péter.

Ez igaz, nem kamuzok.

2020. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Láttam dokumentum filmeket is régebben ahol, kisgyerekek a régi életükből emlegették ezt azt.
2020. máj. 25. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
A gyerekeknek nagyon erős a képzelőerőjük. Játékból elképzelnek minden félét meg eljátsszák hogy ők dinaszauruszok meg szuperhősök stb. Nagyon sok mindent összehordanak, azért mert véletlenül olyat mondanak amit ha nagyon akarsz bele tudsz mgyarázni valamilyen szituációba, még nem jelenti azt hogy az úgy is van
2020. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A reinkarnáció számomra bízonyitott tény. Bár ha a világunk sokkal kevésbé úgy működik mint gondolja a nagy többség akkor még lehet, hogy nem lehet bízonyitott tény semmi.


Több száz éve elfeledett dolgokra emlékezni úgy, hogy azt leírja valaki. Majd régészek késöbbi feltárásaiban lesz csak ismeretes a mai kornak erre bízonyiték. Bár ha lehet emlékezni a jövőre mint Kasszanda tette, vagy lehívható tudás egy közöstudatalatiból akkor az elöbbi sem bízonyítja.


Régen amikor elfogadott volt egyes világnézetekben a reinkarnáció, úgy gondolták, hogy jelemzően szetenek azonos kúlturában, helyen és sokszor azonos családban újjászületni a lelkek.


De az is tény, hogy gyerekkori rokonunk szokásait mi ennyhében és ritkában használva de megmutatjuk a kisgyerek, majd ő eltanulja és felnagyitja. Aztán könnten lehet ő nála is tomppul, bár erősödhet is ez a tanult minta. Elöbbiben nagy szerep van a szülőnek.

2020. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A reinkarnáció számomra bízonyitott tény. Bár ha, a világunk sokkal kevésbé úgy működik, mint gondolja a nagy többség. Akkor meg lehet, hogy nem lehet semmi bízonyitott tény.*~
2020. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mi nektek a bizonyíték rá?
2020. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!