Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Fogantatáskor a lelket mi...

Fogantatáskor a lelket mi "ragasztja" a testbe, ha létezik lélekvándorlás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 08:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
43%

Nemo kapitánynak:

Nem kell nekünk jobbat kitalálni. Már van.

Úgy hívják biológia, kémia.

Amit ti léleknek neveztek, azok valójában az agyban lejátszódó kémiai reakciók.

Nem értem miféle jelenségekről, tapasztalatokról beszélsz.

Arról, hogy néhányan szellemeket látnak? Muhaha...

2010. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
50%
lol:D igen csak az van na ná. csak a kézzel fogható szövetek. remélem meglátogat téged egyszer majd egy oylan dolog amiben nem hiszel:d és akkor HALÁLRA rémülsz:) és elhagy a leleked.. ha van olyanod:P
2010. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
35%

Engem biztosan nem fog, ugyanis ilyen dolgok nem léteznek.

Képzeld, ha én egy régi házban alszom, nem bújok a takaró alá, hogy "jézusom, szellemek", és nem szórok lisztet a földre (szent szar, mekkora idióták vannak), mert tudom, hogy fura hangokat a szél okoz öreg, korhadt faépületekben.

2010. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel a lélekvándorlás egy ostoba elmélet csak"

Én se hiszek a lélekvándorlásban, de a kérdés úgy szólt, hogy ha FELTESSZÜK, hogy létezik, akkor mi van.

Ezért most felesleges vitatkozni a létéről. Ha nem is hiszel benne, tételezd fel a létét, és úgy válaszolj, vagy ne válaszolj.


Szerintem akarata ellenére semmi nem ragasztja a lelket a testbe. Szabad akaratából akar visszatérni az élők közé, ezért ő maga száll meg egy testet.


Úgy mellékesen engem a következő dolog érdekel:

Ha egyre több ember van a földön, akkor egyre több lélek is van? Hol és hogyan keletkezhetnek a lelkek?

2010. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg a léleklánc köti a lelket a testhez.De ebben is sok lehetőség van Pl : a halál után nincs semmi csak a üresség és a nagy semmi. Vagy egy másik pl: Halál után a testünk egy magasabb szintre lép és lélek ként él tovább egy másik dimenzióban.


Én magam szerint hiszek a szellemek létezésében.

2010. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%
Általában én szoktam, de ha épp nem érek rá, akkor a Sanyi.
2010. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

A lélek maga teszi meg ezt, mégpedig azért, mert ragaszkodik a földi javakhoz, és a karmahatásokat, amik előzményeit a földi létben idézett elő, csak és kizárólag a földön kaphatja meg viszonzásul...tehát kénytelen ideragadni mindaddig, amíg észre nem veszi egyik élete alatt a valóságot, vagyis fel nem ismeri azt, és nem kezd el tudatosan változni, fejlődni a pozitív jellem felé, ami a mérvadó, vagyis maga a tiszta és önzetlen szeretet felé.

Egyébként nem vándorol a lélek sehova...hanem egy helyben van, s az amit megérzékel az változik csupán. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
74%

A sok hitetlennek tudom ajánlani a "Mary T. Brown:A halál utáni élet" c. könyvét. Én is szkeptikus voltam , de ez meggyőzött és én személy szerint ötülök annak hogy, halál után nem csak a kukacok martaléka lesz a mivoltunk. Mindenkinek van egy karmája és célja azzal, hogy azt az életet éli,amit.Folyamatosan javítgatnunk kell lelkünket, jobbá válni míg el nem érjük a tökéletessséget.Erre való a reinkarnáció.Aki ilyen hitetlen és csak a húsban és a vérben hisz annak még jó pár életet kell leélnie ezen a földön mire ráeszmél ezekre a dolgokra!!!!

Tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de úgy éreztem ezt fontos leírnom!! Bocsi...:)

2010. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
43%

25F-nél a nyertes golyó. A válasz bonyolult, 3 szinten kell vizsgálni, de az alap a szellemi szintű (kauzális) karma.


Namaste

2010. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
9%
a vakum tartsa bent uraim es holgyeim
2010. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!