Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miből lehet tudni, hogy...

Miből lehet tudni, hogy valaki öreg lélek?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy viselkedéséből gondolkodásából, de miben más pl. egy fiatalabb lélektől?

2020. jún. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A korosztályától függetlenül tapasztaltabb, bölcsebben, racionálisan gondolkodik és viselkedik.


(rám is szokták mondani azok a személyek akik ehez értenek, hogy "de öreg lélek vagy", de ha rá kérdezek akkor nem akarják elmondani.. :/)

2020. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
ez nehéz ügy, állítólag az egyik haja szála meg van görbülve nekik.
2020. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

-magasan fejlett empátia jellemezheti legtöbbször talán

-elmélkedős

-saját véleménye van; ha kérdezik, azt mondja

-nem feltétlenül vitázik, ha valaki beléköt már nem minden esetben kiabál rá haragosan. De előfordulhat; de szal lényeg, nagyon erős az igazságérzete

-ha vki kötekedni próbál, lehet, hogy talán inkább félrevonul, minthogy beleálljon egy üvöltözésbe.

-nagyon jó lélekismeretben ilyen pszichológia-dolgokban elég ügyi, tehát ilyenből pl nagyon jó felvetései vannak; meg általában tök jó meglátásai lehetnek.

-nem feltétlenül a legnagyobb partiarc, meg ritkán bohókás szerintem

-tud nagyon szeretni, őszintén

Nagyjából ezeket írtam le az előbb, csak gagyi a böngészőm, 2 percre elkattintottam, és mire visszajöttem, újratöltötte az oldalt. Egyébként szal pl amiket írtam, nem jelenti, hogy fiatal lélek nem lehet magas empátiás)

Na, meg még , amiért elkattintottam :

[link]

[link]

4. Érett lélek

A legfontosabb irány: a harmónia érzése

Tanulandó lecke: empátia, lelki stabilitás, önmagára ébredés, kapcsolatok

A lélek életkora emberi viszonylatban: 29–55 éves

Személyiségvonások: érzékenység; kíváncsiskodó típus; ideges természet; erős diplomáciai érzék; befelé tekintő; egyenlőségre törekvő; együttműködő

Az érett lélek keresi a harmóniát és a lelki békét nemcsak önmagában, de a környezetében is. Idegeskedő, sokszor feszült, ugyanakkor gondoskodó típusúak a felnőtt lélekkel rendelkező emberek. Hajlamosak lehetnek az életüket túlbonyolítani az egyszerűség helyett. Nagyvonalúak, és rendkívül fontosak a kapcsolataik. Számukra az élet már nem a túlélésről vagy az egyes szerepek elsajátításáról szól, hanem hogy megértsék magát az életet, illetve empátiát gyakoroljanak.

5. Öreg lélek

A legfontosabb irány: a spirituális beteljesülés

Tanulandó lecke: a spirituális ébredés, a bölcsesség felismerése, az önállóság és a függetlenség

A lélek életkora emberi viszonylatban: 56+

Személyiségvonások: az egyedüllét, az elvonulás igénye; a lelki fejlődés; empatikus kisugárzás; emberszeretet; életuntság

Az öreg lélekkel rendelkező emberek számtalan reinkarnációs ciklust éltek meg. Már végigjárták az előző négy lelki életkort, tapasztalatokat gyűjtöttek, alaposan kiismerték az emberi kapcsolatokat, és a világról is széles ismeretekkel rendelkeznek. Sokuk számára az élet már inkább unalmas, mint izgalmakat keltő. Szívesen és gyakran meditálnak, relaxálnak, jógáznak, egyfajta bölcsesség és nyugalom sugárzik a lényükből. Az önmegvalósítás, az önismeret elsajátítása érdekli őket a leginkább.

2020. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*mármint, ritkán bohókás: so talán általában nem --erre gondoltam.
2020. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*ezek a "korok" meg csak ilyen viszonyítási alap, hogy mondjuk egy ember életére levetítve; milyen életszakasznak felelne meg; érzékeltetésként, hogy mondjuk mennyivel volt már több inkarnációja, tehát az ott nem valódi életkor, hanem viszonyítási alap. Tehát, hogyha úgy vennénk, hogy egy inkarnációban nézve mennyire számít valaki "öregnek", és ez levetítve egyetlen élet, tehát egy belátható élet "évszámainak", szemléltetésként. (Nem saját amúgy, csak izgalmas. )

www.infoelovarosok.hu/hirek/olvas/nezd-meg-hany-eves-a-lelked-2015-02-02-114740

filantropikum.com/tudd-meg-hany-eves-a-lelked/

2020. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen érettebb a gondolkodása. A tekintetükben is látszik.
2020. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!