Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha kizárólag lelki problémák...

Ha kizárólag lelki problémák miatt öngyilkosságot követek el, akkor következő életemben afrikai éhező családba vagy a háború súlytotta keleten születnék újra?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Honnan tudod, hogy újra fogsz születni?

Az előző életedre emlékszel mielőtt megszülettél?

2020. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ezek számodra összefüggőek? Mert én nem látok bennük sokat.
2020. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van köze a karmának. Eleve egy nehezebb életet kapnék.
2020. júl. 1. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudsz lelki problémák miatt öngyilkosságot elkövetni, mert az öngyilkosság az az egyik legmagasabb démoni megnyilvánulás egy emberben, aminek az eredője, generációs, és megsemmisítő átok. Van amikor csak az egyik átok, van amikor mindkettő jelen van egy embernél. Ezen kivül van még öngyilkosságnak tűnő ezoterikus gyilkosság fekete mágia által.


Ez az öngyilkosság.

2020. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4+ A kérdésedre pedig: nem születnél újjá, hanem pokolra kerül a lelked végítéletkor.
2020. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Megsemmisítő átok működött Judás esetében is.
2020. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

3 Kérdező: de még mielőtt beleéled magad,hogy Irakban egy vizhordó szamár képében fogsz újjászületni, mi a kézzelfogható bizonyitékod arra nézve, hogy egyáltalán újjá fogsz születni?

Erre válaszoljál már légyszives

Nem a "karma" szövegekre vagyok kiváncsi hanem kézzelfogható fizikális bizonyitékra az újjászületést illettőleg meg a pokol létezését illettőleg is

Arra nem is gondolsz, hogy egyáltalán nem lesz semmi ha meghalsz, csak egy élettelen egy idő után rothadó hulla lesz belőled?

2020. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem arab sejknek fogsz ujjászületni. Ez majdnem biztos! Ha tévednék, akkor bocs😄
2020. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért kellene bizonyítanom bármit is? Ki vagyok én? Nem vagyok az ellen sem, hogy megsemmisülünk véhleg, csak egyszerűen félek, hogy mi lesz ha igaza lesz annak aki szerint visszacsap a karma.
2020. júl. 1. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Ó, az újratestesülést meghatározó karma nem egyfaktorú. Nem az a döntő, hogy mi vetett véget az életednek. Ha csak ilyen egyszerű lenne!


A legnagyobb gond nem az, hogy hol és milyen körülmények közé fogsz újjászületni, ugyan. Az a legnagyobb gond, hogy ami lelki problémákat nem oldottál meg most ezen inkarnációdban, azok is veled mennek az új életedbe. Plusz lesz némi (mintegy 25%-os) energialevonás az önkezűség miatt. Minden lassan és alig-alig fog működni az életedben. Javaslom, gondold át.


Olvasásra itt van Popper tanár úr Hogyan öljük meg magunkat? c. könyve, klassz, csak ajánlani tudom. Illetve javaslom, fogj hozzá a jelenlegi lelki problémáid feldolgozásának. Megsúgom, azok is karmikusak. A karma feloldására legalább 3 mód létezik, ebből kettő itt Nyugaton is hozzáférhető.

2020. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!