Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen gyógynövényt ajánlotok...

Milyen gyógynövényt ajánlotok tudatos-álom előidézésére?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálkozom, de nem jártam nagy sikerekkel, ezért gondoltam, hogy megpróbálom valamilyen gyógynövénnyel indukálni az álmaimat. Eddigi esélyesek: Calea Zacatechichi, és Afrikai álomgyökér (Silene capensis). Melyik hatásosabb?

2013. aug. 17. 16:39
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én még nem próbáltam egyiket sem, de ezen a blogon több cikket is szenteltek az álomnövényeknek (Főleg a c. zatechichinek)


[link]

2013. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már végigolvastam az összeset. Arra gondoltam, hogy a hagyományos módszereket (valóságteszt, wild) próbálom kiegészíteni gyógynövénnyel. Valószínűleg a caleara esik a választás mert könnyebben beszerezhető! :)
2013. aug. 19. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer kipróbáltam a Calea Zacatecichi-t, elalvás előtt fogyasztva... bitang keserű volt, de nagyon csodálatosat és szépet álmodtam tőle.

Különbözött a megszokott álmoktól vagy csak jobban tudatosult és színesebb volt?

Mindenesetre érdekes.



Az aranygyökér (rhodiola rhosea) szerintem nem alkalmas ilyesmire.

2013. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
pszichoaktív blog szerintem nagyon sokat túloz, mert rátok akar tenni egy csomó cuccot...egyértelműen az eladásért jött létre.
2013. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!