Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akinek rossz az élete? Például...

Akinek rossz az élete? Például egy hajléktalan, vagy egy afrikai éhező.

Figyelt kérdés
Bűnt követett el előző életében azért ilyen a mostani, vagy maguktól választották ez az életet ,hogy ebből a nehezebb életből szerezzenek tapasztalatokat.
2011. szept. 21. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
biztos azt választotta valaki hogy csecsemőként csont és bőrré fogyva haljon éhen, hogy ezzel szerezzen tapasztalatot...
2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Határozottan nem.

Mindenki az élete előtt választ pár leckét magának, aztán a születése után úgy alakítja az egészet, ahogy neki tetszik.


Beszélgettél már hajléktalanokkal? Én nem kevés olyannal találkoztam, akik élvezték a maguk kis szabadságát, italkáját és nem is vágytak többre, szándékosan nem akartak dolgozni menni, mert kéregetésből sokkal többet szednek össze, mint munkával kapnának.

Hogy a helyzetük milyen, az tehát erősen relatív..

2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

21:30


Köszönöm a válaszod.

2011. szept. 21. 21:31
 4/24 A kérdező kommentje:
Az véletlenszerű akkor ,hogy melyik testbe születünk?
2011. szept. 21. 21:32
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem véletlenszerű,de semmi köze a nem létező előző élethez!

A férfi spermája megtermékenyíti a nő petesejtjét,és a nő méhében alakul ki a születendő gyermek teste.

Egyszerű biológia.

2011. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

21:44


Minek jöttél ide ha nem hiszel a reinkarnációban???

2011. szept. 21. 21:45
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Na de a legelső ember legelső élete hogy került ide? Őrá nem vonatkozott az előzőéletes cucc? Nem is vonatkozhatott, hisz nem volt neki olyanja. De akkor miért és hogyan kezdődött ez az egész?


Sem egy afrikai éhező, sem egy hajléktalan helyzete nem kizárólag magán múlik. Pl. egy tökéletes jólétű társadalomban nem lennének ilyenek, akkor hogy kapná meg a rossz életét?


Meg egyáltalán, mire jó ez a tapasztalatszerzés?


Várom a válaszokat.

2011. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

21:48


Írjál ki saját kérdést, ez most az enyém.

2011. szept. 21. 21:49
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

De ezt most leginkább tőled kérdezem, mert ha kiteszel egy kérdést a reinkarnációról, és azt sugallod közben, hogy te hiszel benne, akkor bizonyára van valamiféle fogalmad az énáltalam felvetett dolgokról is.

Csak nem egy nem kellően megismert dologban hiszel...ugye?

2011. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én csak most kezdtem ezzel foglalkozni, még nem sokat tudok róla azért is tettem fel ezt a kérdésemet.
2011. szept. 21. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!