Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt hallottam,az állatok nem...

Manócska1 kérdése:

Azt hallottam,az állatok nem születnek le újra ez igaz?

Figyelt kérdés
állatok,leszületés

2020. júl. 19. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy azt hallottad.


Nem igaz, hogy nem születnek le újra.

2020. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Te tudod, hogy igaz-e, hogy ezt hallottad. Azt senki nem tudja, hogy igaz-e, hogy bármiféle újraleszületés létezne.
2020. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

😂😂😂😂😂

Fájdalmasan megmondták, hogy igaz lehet, hogy hallottad. 😂

2020. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Meg kellene kérdezni egy okapit, vagy egy gnút, hogy ő hogy érzi?
2020. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kössz
2020. júl. 19. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem. Rokonom kutyában született újjá. Nem hiszem hogy ott véget érne egy ember inkarnációja
2020. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Elmondom a körforgást.

Malackából lesz a menzán sült hús.

A maradék sült húsból másnap vagy pörkölt lesz, vagy rántott hús.

Következő nap a rántott húsból fasírt lesz.

Aztán mind a pörkölt, mind a fasírt bekerül a spagetti szószba.

Végül, a maradék spagetti megy a moslékba és megeszi malacka.

2020. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olvasd a 7est. Mindennek megvan a maga helye és ideje :)
2020. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de írok egy érdekes történetet, mert napok óta ezen gondolkozom én is, hogy talán a régi cicám ismét hozzám került új testben.

Volt egy macskánk, pár éve eltávozott az örök vadászmezőkre, nagyon szerettem,mert bár macska volt, de nem olyan mint a többi,okos volt és nem öntörvényű. Miután elment végleg nem is akartam másikat, egészen pár nappal ezelőttig. Nézegettem a hirdetéseket és egyszer csak megakad a szemem az egyik képen és arra gondoltam, te jó ég én ezt a tekintetet ismerem. Mondtam is páromnak, nekem ő kell,persze párom felháborodott, hogy nagyon sokat kell utazni érte meg, hogy van egy csomó a közelben is, de aztán csak elmentünk megnézni. Mikor felemeltem és a szemembe nézett, már el is döntöttem, hogy én ezt a cicát le nem teszem többet, haza viszem. A gazdi aztán elkezdte mesélni, hogy kivették az alomból ,mert meg akarták tartani anyósnak, de most nem tudnak külföldre utazni a korona miatt, ezért mégis eladják. A régi cicámnál is hasonlóak voltak a körülmények őt is meg akarták tartani először. Nem beszélve arról, hogy még a bunda és a szemszín is hasonló és mindkettő kakukktojásként született az alomban, mert fehérnek születtek,halvány kékes fehéres színű szemekkel mig az összes többi testvér sötét színű volt és sötét szemű. Az első cicám egy sziámi - házi keverék volt egyébként a mostani, pedig egy skót lógófülű.A gazdi lelkessen mutogatta a papírokat a kiszemelt cicáról és a szüleiről és párom felkiáltott,ide nézz május 8.-án született mint én, és a kiscica anyja, meg május 27.-én mint te. 😀 A régi cicánk pedig, április 16.-án született, mint a fiam. Mikor hoztuk haza a cicát a kocsiban, megvillant a szeme, láttam, hogy pirosan világít,ugyan úgy nézett rám, mint a régi macskám, neki is piros volt a szeme mikor világított,akaratom ellenére kimondtam hangossan a régi nevét,de sajnos nem hívhatom úgy mint a régit, mert az fiú volt ő meg kislány. Szóval oké, véletlenek sorozata, de ennyi egyszerre?.... vagy reinkarnáció!

2020. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
érdekes,szerintem a régi cicátok született le hozzátok újra
2020. júl. 21. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!