Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A kárörömnek lesz valami...

A kárörömnek lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
Karma szerinti következmény
ápr. 28. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Rajtad is lesz miért kárörvendeni. Én meggondolnám.
ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Engem ért kár,nagyon örülnek neki
ápr. 28. 20:00
 3/20 Grimfox ***** válasza:
65%
Igen. A káröröm nem valódi öröm, mert ellenérzés az alapja. A következményei sem jók, de szerintem nem fogják tudni, mi miatt történik velük az, ami. Nem tudják majd összekötni, hogy a kárörvendés miatt történik velük a rossz. Ezért nem is okulnak belőle.
ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha lesz is, ezt nem tudjuk befolyásolni

Rám nagyon jellemző a káröröm, sajnos nem tudok ellene mit tenni, nyilván saját nagyon rossz velem történt dolgok miatt van.


Nem tudom ugyan hogy a karma honnan tudja hogy most bennem épp káröröm van és utána emiatt hogy tud lecsapni..

ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grimfox ***** válasza:
A karma nem tudja. És nem csap le. Az érzéseid cselekedetnek számítanak. A cselekedetednek pedig következménye van. Ha nem teszel semmit, hogy kifelé mutasd a kárörömödet, csak átéled, akkor a karma is belülről fog fakadni. Olyan heyzetbe kerülsz például, ahol a rosszakaróid örvendhetnek a balszerencsédnek. De nem mások, hanem te magad sodrod magad ebbe a helyzetbe.
ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged ért kár és mások rajtad kárörvendenek, akkor rajtuk is lesz miért kárörvendeni.


De te azért ne örvendj más kárának. Törd meg a kört! Csak így szabadulhatsz meg.

ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Na igen csakhogy az érzéseinket nem tudjuk befolyásolni

Ha egyszer féltékeny vagyok és érzem a káröröm érzését, az ellen nincs mit tenni

Ergo megint életbe lép hogy a születésünkkor kapott rossz karmát nem lehet leküzdeni.



A döntéseim meg, amiket hoztam, azok totál függetlenek a kárörömtől, amilyen döntéseket meg mások hoztak velem kapcsolatban, az is független mindenféle belső érzésemtől, szóval eléggé megbukik ez az elmélet…


Ilyen alapon sok ember aki rengeteg embert megkárosított pl lopással már rég bénan kellene hogy feküdjon az árokban, de mégsem ott vannak hanem élvezik az életet.

ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A káröröm már eleve valaminek a következménye...
ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Grimfox ***** válasza:
Az érzéseket lehet befolyásolni. Sőt, a létrejöttüket is meg lehet akadályozni. Ez még csak nem is ezotéria, szimpla pszichológia. Szándék, és fegyelem kérdése. Persze nem azonnal sikerül, hanem folyamatosan kell hozzászoktatni magad, de nem lehetetlen.
ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz meglepő amikor rövidesen rajtuk is kárörvendenek
ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!