Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Olyan embert keresek aki...

Olyan embert keresek aki látja az előző életeket vagy vissza tud utaztatni engem. Vannak itt spirituális segítők akik ezzel foglalkoznak és nem kuruzslók? Esetleg ismertek ilyen segítőt?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy érzem, hogy nagy segítség lenne ha fel tudnám tárni az előző életeimet. Szeretném megtudni, hogy mi a feladatom a családommal, mi miért történik. Azt tanácsolták, hogy forduljak magamba és meditáljak sokat, idővel minden meg fog oldódni, ez oké, de jobban el tudnám fogadni a helyzetemet ha tudnám mik történhettek előzőleg. Kerestem segítséget az Interneten, de az igaz emberek így nem igazán hirdetik magukat. Normális hozzászólásokat várok, akit nem érdekel a téma és nincs épeszű mondandója az legyen szíves kíméljen.

2020. okt. 21. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Ilyet nem találsz, mert nem létezik.
2020. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Xd ha megdobsz 1 jokora osszegel akkor lehetsz 2. Fülöp isxd
2020. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Én segíthetek Neked!
2020. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
Melyik életedbe kéred?
2020. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
6%
Én jó pénzért bármilyen hülyeséget hajlandó vagyok neked kitalálni. Csak mondd mit akarsz hallani.
2020. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lepontozták az első válaszomat az őrült, pénzéhes ezósok XD
2020. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Itt is megmutatkozik, hogy milyen sötétek a magyar emberek, a negativitás, az hogy mindenkibe csak belekötni tudnak, semmi segítőkészség nincs az emberekben. Direkt odaírtam, hogy csak olyan írjon akit érdekel a téma, erre mindenhol csak az agyatlan buta, birka néppel találom magam szembe. Akit k.rvára nem érdekel ez az egész az minek ír ide??? Olyan embereknek írjatok akik azon a szinten vannak ahol ti vagytok. Aki nem tud segíteni legalább kárt ne okozna a másikban.
2020. okt. 21. 22:44
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Olyan embereknek írjunk, akik a mi szintünkön vannak? Tudod, az intelligencia néha unalmas, így itt-ott le kell süllyednünk a rovarok szintjére. Erre pedig tökéletes ez a kategória!
2020. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ezzel a hozzászólással meg is mutattad, hogy milyen szinten van az intelligenciád és az érzelmi intelligenciád. Nem kell lesüllyedned a rovarok szintjére, mert valójában az a szinted. Kommunikálj velük, mert te is egy ösztönlény vagy és kerüld el a magas tudatszinten lévő embereket.
2020. okt. 21. 23:13
 10/24 anonim ***** válasza:
17%

Még ha van is némi irónia a válaszokban, de elég egyértelműen mutatják hogy mekkora hülyeség ez a kérdés.

És igen, sok intelligens ember is jár ide, sok vidám pillanatot tudnak okozni az ilyen hülyeségek mint ez a kérdés. Én két rovatot szeretek nagyon a Gyakorin, a humort és az ezotériát, bár össze is lehetne vonni a kettőt mert nagyon hasonlítanak, de így sem rossz.

2020. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!