Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hiszel a halál utáni életben...

Hiszel a halál utáni életben ha meghal a test van lélek?

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok, Mennyei Atyában és Jézusban hiszek,,, hiszek abban ha valaki tisztesseges istenfelő eletet el a mennybe jut, azonban biztos pokol is letezik. De a bibliaban leirtakat nem lehet mindent be tartani mert hatalmas korlatok vannak benne, es lelki roncshoz vezet. Ott hagytam a hit közösséget mert mindent bünnek mondtak es most jol erzem magam, termeszetesen hiszek ugyan ugy es tisztelek mindenkit kedvesen viselkedek ha tzdok segitek a tobbi az en magan szferam, szerintem kell magan elet is a hivők hiaba beszelnek.
2021. jan. 20. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ebben nem hinni kell, szerintem egyértelmű. Az hogy mi lesz pontosan azt nem tudni.
2021. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Van egy egészséges hit, de az életünket nem alapozhatjuk Istenre, egy olyan lényre aki létezik vagy sem..

Senki nem tudja

2021. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
38%
miért hiszel ebben a mesében? inkább élvezd az életet
2021. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha meghalok, én soha semmilyen formában nem akarnék ide visszatérni. Ez egy kegyetlen világ. Rabszolgaság
2021. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Abban hiszek, hogy a születésem előtt is végtelen ideig nem léteztem és a halálom után is végtelen ideig nem fogok létezni.

Előtte se féltem, nem? Akkor utána sem fogok.

Ami most van, azzal kell gazdálkodnom, utána vége.

2021. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%

Ezeket senki nem tudja, a vallás azért alakult ki hogy az embereket "terelgesse" valamint megtévessze.

Anno a 10 éves gyerekekkel vivott keresztény hadjárat most meg a meleg party-s, csatorna lemászó politikus hogy jön isten tiszteletéhez? Mennyire hitelesek? Semennyire.


Felesleges rajta gondolkodni, majd eljön az ideje mikor az ágyadon betegen, kiváncsi leszel pár hét múlva mi lesz.

2021. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ide én se akarnék vissza jönni. Ennél az is jobb ha nincs semmi a halál után. Sokkal több itt a rossz mint a jó.
2021. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Jól teszed.


Hiszek egy örökkévaló lélekben, amely fizikai formában manifesztálódik, majd a test elöregedése után ismét összeolvad az egységben, ahol már nem létezik tudat.

2021. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha igazabol magakarnal halni, mar nem itt kerdezoskodnel.
2021. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

7 emiatt tartom a földi életett a "megváltó" pokolnak.

Itt még a mennybe is eljuthatsz ha akarsz...ha nem akkor meg reinkarnálódsz.


de igen senki sem tudja biztosra az élők közül mi volt és mi lesz.

Azaz mi volt születésünk elött s mi lesz halálunk után...


Kérdező vannak vallási rendszerek amik jól működnek, a kereszténynél jóval szigorúbb szabályok ellenére.

De szerintem jól döntöttél. keresztény vagy nélkülük is.

2021. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!