Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit kell tudni a Kundaliniről?

Mit kell tudni a Kundaliniről?

Figyelt kérdés

Akit esetleg nem érdekel a téma vagy szkeptikus az tartsa magában a véleményét nyugodtan.


Szóval kundalini..

Már 12-13 éves korom óta érzem hogy valami nem átlagos, mondhatni természet feletti dolog közel áll hozzám és nagyon vonz, érdekel hogy mi is ez az egész.

Most már 21 évesen tudom hogy a kundalini ez a valami.

Olvastam róla sokat, tapasztalatokat, meditálni is szoktam és a többi.

Van egy állapot amit mondjuk úgy írnék le, hogy jobban kitágul a tudatom, a harmadik szem erősödik olyankor, vagy épp a csakráim.

Pontosan nem tudom hogy olyankor mi is történik velem , de abban az állapotban át élek olyan dolgokat amit átlagos ember elképzelni sem tud szerintem.

Van az a pont amikor teljesen felébred egy emberben a kundalini (ez lenne a célom), szinte biztos vagyok benne hogy ennek az állapotnak el tudom érni akár most is a beindítását. De Van bennem egy pici félelem hogy mi történhet, milyen bajom lehet ebből stb, mivel vannak veszélyei. Ebben biztos vagyok mert volt már az a pont is mikor azt éreztem hogy most végem van. Nagyon nehezen bírtam ki, olyasmi érzés volt mint ha szét robbanék a melkasomnál.

Több előnye van mint hátránya ennek az egésznek, megéri?

Ezzel a témával kapcsolatban érdekelnének vélemények, meglátások, tapasztalatok vagy bármi észrevétel.



2021. márc. 8. 12:16
 1/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A kundalini a farokcsont, és a keresztcsont határán szunnyadó tüzes, de nőies jellegű erő. Minden emberben alszik, és magától nem is ébred fel. Ha piszkálják, és felébresztik, akkor egyenesen, a sushumna csatornán tör fel a fejtetőre, út közben pedig amiben megakad, azt tönkrevágja. Az esetek többségében maradandó károsodásokat okoz, és soha többé nem lehet utána felébreszteni, és helyesen felvezetni. Rosszabb esetben "lefelé, és befelé" indul el, aminek az eredménye, hogy az ember jó tulajdonságait kiöli, a rosszakat felerősíti. Értendő ez alatt a félelem, harag, gyűlölet, és minden, ami az ember negatív részéhez tartozik. Ha a kundalini jóga segítségével valaki megtanulja, hogyan vezesse fel helyesen, végigmegy a megtisztulás folyamatán, és csak ez után ébreszti fel, akkor a három ágra bontott, és kettős spirálban egy tengely körül felvezetett erő csak a fejtetőn találkozik végleg, és csak ekkor következik be pozitív fejlődés az ember életében. Ha valaki megtanulja, hogyan kell, de kihagyja a megtisztulást, ugyanúgy veszélyben van, mintha csak egyszerűen felébresztené. Mindhárom elem kell a sikerhez. A kundalini, a jóga pontos ismerete, amivel fel lehet vezetni, és az előzetes megtisztulás. Bármelyik is hiányzik, sikertelen lesz a gyakorlat, vagy balsikerű.
2021. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Kiegészítés az első kollega részletes leírásához.

Ő leírta a pozitív utat, de ahogy pár szóban ezt az erőt használják a fekete iskolák is, ahol a mágia öncélú saját célokra történő oktatásával foglalkoznak.

Itt is elsőnek egy meditatív, megtisztuló kezdő állapot elérése a cél.

Majd a jógalégzésekkel a csakrák felébresztése alulról felfelé.

Kundalini felébresztése és felvezetése a koronacsakrába, a fekete mágiába rituálékkal történik.

Nem tudom mennyit írhatnék erről most, inkább csak pár szóban megmutatom, milyen ez a fekete mágia segítségével.

Kevés helyen van olyan tanító, aki ezt az ösvényt képviseli az okkultizmus megismerésében.Amikor megtalálja a kereső a tanítót, az első csakra, rituáléja a legsokkolóbb, a többi erre épül, ennek az energiának a felvezetése.az első rituáléban szembesül a vándor, vagy kereső, hogy az a szint ahol ő most áll ingatag, szilárd stabil alapzatot kell létrehoznia az életben, a rituálé segítségével, akkor aktivizálódik ez az energia.

Ez a rituálé, az élethez, az önfennmaradáshoz, mások energiájának az elvonásáról szól.

Aki ezt képes megcsinálni a mester a többi rituálét is fokozatosan felfedi előtte, majd miután az utolsó csakra is kinyílik vagy aktivizálódik a kundalini segítségével, a fekete mágia alapenergiáival fog rendelkezni az illető.

2021. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat.
2021. márc. 9. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:

A SPIRITS OF ERIDU c. weboldalon mindent megtalálsz.


Mivel a Kundalini egy nagyon fontos dolog, ezért megpróbálták szisztematikusan eltávolítani a róla szóló tudást, illetve elferdíteni azokat. Ezért csak óvatosan.


Nem olvastam el az összeset, amit előttem írtak, de az egyiken megakadt a szemem. TÉVES az, hogy a csakrákat alulról felfelé kell kinyitni. FENTRŐL KELL LEFELÉ haladni.


A Kundalini egy komoly dolog és sokat lehetne róla írni, de akit tényleg érdekel, az olvasgassa a SPIRITS OF ERIDUt. (Kai Purrnak vannak erről jó írásai).

2021. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!